🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

savascii sende durumlar ne kizz
Üstteki 2 gün önce alttaki bugün

Eklentiler

• 20230410_203602.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 27
Ne zaman değerlendirmeye başlamalıyım acaba pik olur mı bilmiyorum ama be olur ne olmaz. Piki mi beklesem

Ne zaman değerlendirmeye başlamalıyım acaba pik olur mı bilmiyorum ama be olur ne olmaz. Piki mi beklesem
Bence salı ve perşembe değerlendirmelisin gibi. Sperm zaten uzun süre içerde yaşıyor. Öncesinde de değerlendirmek önemli diye biliyorum ben. Ben bu çizgimle dünü bile değerlendirdim

Valla bende ne ağrı ne sizi dün ve bugün testlerde bi silik çizgi çıkıyor yarın 11. Gün bakalim
Benimde Çarşamba testim gelicek. Perşembe sabahı yaparım ilk testimi iğne etkisi ne kadar kalmış diye kontrol etmek için. Ben senin kadar uzun iğne etkisi yaşıcamı düşünmüyorum ya kürtajdan sonra çok hızlı hcg seviyem düşmüştü onunla kıyaslayınca etkisi çabuk geçer diye düşünüyorum

Yaşadığım şey iğne etkisi değildir inşallah

Yaşadığım şey iğne etkisi değildir inşallah
Kuzum iğne etkisi olsa bile korkma test tamamen silik olduktan sonra koyulaşmaya başlayanı çok gördüm hemde senin daha iğne dahil 10. Günün yani çatlamanın 9. Günü eh erken zaten testte 10. Veya 11. Gün görünmeye başlıyor ancak idrara yansıyor

Evet evet sabah tekrar yapacağım bakalim belki tamamen negatifi görürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…