🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Belki söylemişimdir benim tamamen çizgi olmayan testiyle doktora gittim ama yumurta vardi yani doktor en iyisini söyler benim tavsiyem tedavi önerirse bence başla
Sana ovu testi atcam dün daha silikti ama gece yapmıştım. Bunu işten gelince 5.30da yaptım

Eklentiler

• 20230410_190123.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 21
Kızlar merhaba ben klomen kullanmıştım bugün 12nci günüm doktor kontrolüm vardı ama daha yumurtalarım gelişmemiş yani iki tarafta da var dedi ama 9-10 mm arasında bişey ölçtü doktorum güzel görunüyo birden fazla yumurtan olur dedi ama çok küçük değil mi böyle olup sonradan büyüyen var mı 3 gün sonra tekrar çağırdı

Biraz küçük gibi canım. Benim 12. Günde 14-16-28 mm olmuştu ama o ay hamile kalmadım.

Banada küçük geldi canım ben femara kullandım 11. Günde 18mm di

Biraz küçük gibi canım. Benim 12. Günde 14-16-28 mm olmuştu ama o ay hamile kalmadım.
Bana da küçük gibi geldi geçen ay da kullanmıştım 13 mm de kalmıştı büyümemişti ama doktorum da gelişir bu ay dedi estrofeme devam et dedi anlamadım 3 gün beklemem gerekiyo stres oldum

Bana da küçük gibi geldi geçen ay da kullanmıştım 13 mm de kalmıştı büyümemişti ama doktorum da gelişir bu ay dedi estrofeme devam et dedi anlamadım 3 gün beklemem gerekiyo stres oldum
Doktorun güzel dediyse ona güven kuzum. Yoksa çok stresli bu işler.

Bu arada ben de yarın doktora gideceğim. Bakalım yumurtaların ne alemde. Bu ay da Klomen kullandım. Merak ediyorum. Benim de yarın 12. Günüm. Umarım iyi boyutta görebiliriz. Birbirimize dua edelim

Evet canım gerçekten öyle bakalım perşembe günü ne diyecek yumurtanın büyümesi için önerebileceğiniz birşey var mı bana
Havuç çatlaması için . İncir de büyümesi için. Kürleri var canım. İbrahim Saraçoğlu incir havuç kürü diye yaz çıkıyor. Ben bi ara yapmıştım kısa süreli. Bu ay sadece klomen ve hayıt otu suyu içiyorum.

Teşekkür ederim onlara bir bakayım Hayıt otu ben de aldım ama nasıl iceceğimi bilmiyorum bugün başlasam olur mu acaba sen nasıl içiyosun

Teşekkür ederim onlara bir bakayım Hayıt otu ben de aldım ama nasıl iceceğimi bilmiyorum bugün başlasam olur mu acaba sen nasıl içiyosun
Rica ederim canım. Hayıtı ilk defa bu ay adetten sonra başladım(kargo anca geldi). Sabah akşam çay bardağının 1/4ü hayıt, 3/4 ü su olacak şekilde aç karnına birer bardak içiyorum. FSH benim biraz yüksek çıktı. Ondan bunu bi deneyeyim dedim. Düşürüyor diyorlar ama tabi doktor önerisi falan değil.

Ben de deneyeyim bakalım aktardan almıştım. Geçmiş olsun canım çok teşekkür ederim tekrardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…