🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Valla bugün adet gibi sancilsrim başladı zaten duohastonu bıraktım eğer gebelik yoksa 1-2 güne adet olurum herhalde bu aydan pek ümidim kalmadı sanki

Kızlar bugün iğnemin 5. Günü iğne etkisini görmek için test yaptım artık 2 günde bir test yaparım bakalım kaçıncı günde geçicek benim iğne etkisi ilk 10 dakikada çıkan sonuç böyle
İnşallah gebelik çıkar da böyle pozitifleri o zaman da görürüz canım. HCG pozitif olunca duygulanıyorum

D defnew savascii Y yenibirhayal evet kızlar gelelim bugünkü muayeneme. 3 tane yumurtam olmuş. biri çok minikti onun boyuna bakmadı bile amaaaaaa iki adet 20 mm yumurtam var. Ay nasıl sevindim anlatamam. Bu gece 3de iğnemi yapacağım. Perşembe de aşılama var. Hadi hayırlısı bakalım kızlar. Hepimiz arka arkaya alalım haberleri. İlk iğnem ve aşılamam olacak. Allah sağlıkla kavuştursun bizleri bebişlerimizle

Hadi allahim hayırlısını versin inşallah güzel haberlerini bekliyoruz yumurtlar çok güzel büyümüş

Kız maşallah çok sevindim o zaman 2 tane ihtimalimiz var süper perş aşılama peki spermi aşılama günü mü alıyorlar önceden mi. İnş ben de güzel haberlerle gelirim

Kız maşallah çok sevindim o zaman 2 tane ihtimalimiz var süper perş aşılama peki spermi aşılama günü mü alıyorlar önceden mi. İnş ben de güzel haberlerle gelirim
Sağol canım çok sağol inşallah sen de güzel haberlerini alacaksın kuzum. Birbirimize uğur getirelim inşallah. Evet canım. Aşılamadan 3 saat önce labaratuvarda verecek eşim. (2.5 saatte sonuç çıkarmış) Sonra onu doktora götüreceğiz. Benim de heyecanlı sürecim başlamış olacak böylelikle inşallah

Senin adına çok sevindim canım inşallah güzel sonuçlar alırsın ❤

Aa hemen o gün enjekte edecekler. Ay bismillah hadi yaaa inş sonuçlar da güzel olur

maya8 savascii Y yenibirhayal D defnew kızlar size birşey soracağım. Bu iğne 36 saat sonra çaylatıyor ya hani yumurtayı. Eğer benim yumurtamın bu gece veya yarın çatlayacağı varsa çatlar mı? Yoksa bu iğne sadece 36. Saatte mi çatlatıyor. Yumurtalıklarıma çatlayacakmış ağrısı girmeye başladı da ondan soruyorum (ben çatladığımı hep hissederim). Ya bu gece çatlarsam diye korktum bi an

Henüz iğne kullanmadım ben bilmiyorum ama iğne vermiuor doktor çatlayacak olsa onu anlar heralde diye düşünüyorum. Kızlar siz söyleyin çatlama ihtimali var mı kendi kendine.

Ay hiç bilmiyorum ki ama sanmıyorum ya doktor bilir onu bazılarına çatlamak üzere falan diyor mesela doktorları olsaydı sana da derdi diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…