🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Canım benim adetin 11. Günü 12 mm 1 tane yumurtam vardı 2 gün sonra tekrar çağırmıştı bende bu ay büyümez artık küçük kalmış diye düşünmüştüm ama 2 gün sonra gittiğimde 18.5 mm yumurtam olmuştu hiç kafaya takma yani

İlaçtan sonra catlatma ignesi mi olacaksınız
Evet canım eğer yeteri kadar büyümüş olursa. Birden fazla olursa. İki ay önce üç yumurtam vardı 14-16-28 doktor o ay iğne vermedi. İyi bulmadı yumurtaların boyutunu. Bir tanesi güzel çatladı içlerinden. Diğer ikisi kist oldu

Teşekkür ederim canım biraz moral oldu söylediklerin inşallah benim de öyle olur

savascii sende durumlar ne kizz
Kuzum ben cuma igneyi oldum biliyorsun cumartesi akşamına kadar ağrıdan öldüm sonra çatladı yumurtam rahata erdim hcg hormonundan sanırım belim çok ağrıyor ve midem biraz daha hassas daha önce kürtaj olduğum gebeliğimin öğrenmeden önceki versiyonunu yaşıyorum kısacası şuanda

Çok zor cokkkk valla sabahları test yapmaya korkar oldum çok karamsarlık kapladı içimi Nisan ayı diğer sayfasında 7 gün beta etkisi gidenler var ben silik çizgiyle kalakaldım
Herkesin bünyesi farklı canım ona bakarsan ben de adetken 14 mm yumurtam vardı şuan yok ama belki yenisi oluşcak. Herkesin kendine düzeni bünyesi

Kaç yumurtan vardı canım?

Canım. sen adetinin kaçıncı günündesin? İlaç kullandın mı bu ay?
Adet bitti canım 4 gün oldu. Geçen aydan 14 mm yumurtam vardı sönmüş o yenisi oluşcak mı diye bekliyoruz. Sanki ovu testim koyulaşmışmgibi geldi bana şimdi karşılaştırma yapacağım

Adet bitti canım 4 gün oldu. Geçen aydan 14 mm yumurtam vardı sönmüş o yenisi oluşcak mı diye bekliyoruz. Sanki ovu testim koyulaşmışmgibi geldi bana şimdi karşılaştırma yapacağım
Adetle birlikte kaçıncı gün oluyor canım 9. Gün mü? 9-14 arası yumurtluyor genelde insan. Eli kulağındadır seninkinin de. Ovulasyon testiyle takip etmekten ben de bi hal oldum. Yarın doktora gidicem onda rağmen az önce ovulasyon testi yaptım. Bağımlılık gibi oldu artık

Senin nasıl çıktı testin atsana 14.gün bugün adet başından

Anladım canım benimde bu ay ilk tedavimdi femara kullandım bir tane 18 mm yumurtam vardı şuan 10. Gundeyim

Valla bende ne ağrı ne sizi dün ve bugün testlerde bi silik çizgi çıkıyor yarın 11. Gün bakalim

Senin nasıl çıktı testin atsana 14.gün bugün adet başından
Hım o zaman yumurtlamışsındır. veya eli kulağındadır. Canım benim değişik çıktı ya. Dün daha koyuydu. Bugün silik çıktı. Sanırım su içip yaptım testi ondan böyle oldu ama daha çatlamadım hissediyorum. Ben çatlarken hep hissederim yumurtamı.

Eklentiler

• IMG_20230410_202345.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 29
Ben de nadir hissediyorum belki de her zaman çatlamıyorum. Zaten çatlama zamanım değil ama gelişiyor olabilir ufak bi ağrı oldu

Evet su içmek etkiliyor benmki sahurdan sonra bi gitmiştim. İşten gelene kadar başka gelmedi eve gelince yaptım ondan koyu da olabilir brnmki de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…