Nişan atmalımıyım?

ya her seferinde tarihe bakmadan yeni güncel konu sanıyorum ne dikkatsizim yav

Sevince hayat toz pembe. Evlenince bunalmaya baslarsiniz. Cok iyi dusunun karar verin.

Konu eskiymiş pardon

Ben de anlamadım. Tamam kadınlarkulubü tv diye bir şey varmış. Yeni mi olmuş ondan mı bizi haberdar etmek istiyorlar tam anlamadım ama ne gerek var ki konu hortlatmaya. Onun yerine Kazen toplu mesaj atıp bilgilendirebiliyor. Toplu mesajla daha fazla kişiye de ulaşılır. Ben çok amatör buldum bu konu hortlatma olayını.

Bence yol yakinken dön canım. Kimse kimsenin yükünü o kadar kaldırmaya mahkum degil

Bilezik istemek bence çok ayıp üstüne takılanı beğenmemek çok daha ayıp. Ev alınmıyor diye nişan atıyorsunuz mantık evliliği galiba ? Madem özgürsünüz başında ev işini kabul etmeseydiniz. Kırıcı olduysa kusura bakmayın ama benim tarafsız yorumumdur karşımda paragöz bir gelin varmış gibi hissettim

Ya birak ya sen gelin olarak mi gidihosun isci olarak mi ne kadar sacma ailen kizmiyomu ailen koysun agirligini biraz

Aynen katılıyorum. Ne gereği var eski konuyu hortlatmanın anlamadım.

İnsanlar ömür boyu çalışıp emekli oluyorlar da anca bir evin sahibi olabiliyorlar. Daha yeni evleniyorsunuz, hayata yeni başlıyorsunuz, kirada oturamıyor musunuz? Adamlar yıllarca tarlada tapanda yağmurun, yaşın, güneşin altında ırgatlık yapsınlar, sonra size ev alsınlar! Çok bedavacısınız. Karı koca çalışın, kendiniz alın madem öyle. Öbür oğullarına ev almış olabilirler. Ona alırlar, buna almazlar, siz bunun davasını güdemezsiniz. Bence sizin ve annenizin isteklerinizle başa çıkamayacaklarını anladılar, ondan susup yokları oynuyorlar. Daha evlenirken tapulu ev istiyorsunuz, mazallah çocuk doğursanız neler istersiniz. Başedememişler sizle kusura bakmayın.

Arkadaşlar bnde aynı dertten muzdaribim ben ankara nişanlım boluda ama kahve işlettiği için hep işim var diyo gelemiyo nişandan sonra ailesini tanıdım babası tam bi kolpa yapcam deyip yapmayanlar anne baba boşanmış anne hiç bileyle ilgilenmiyo babane var tam bir dedikoducu laf sokuyo her fırsatta gezdimize görüştümüze fln işte bunlar yüzünden çok tartıştık sonra bi baktım nişanlımın bazı takıntıları var benmle şöyle konuşacaksın bana böyle davranacaksın gbi ikimiz de stres altındayız seviyorum bazen kıyamıyorum oda beni seviyo aile yüzünden hep streste sağa sola bagırıp çağırıyo en çok faturayı bana kesiyo biz sevgiliyken herkez bizim sevgimize özenirdi biz gbi olmak iaterdi ama şimdi hep tartışma 7günün 3ünde kötüyüz ne yapsam bilemedim kafam karışık annem ordan gelmezse hep kavga edeesiniz diyo ne yapmalıyım yardım edin lütfen hatta özelden yazabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…