Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

annis adayi sen kalbini ferah tut doktor kontrolundesin ne de olsa bilincsiz bisey yapmiyorsun ki sekerimm.

Haklisin canim ama aramizda kalsin hayatim boyunca hic bu kadar duzenli ve saglikli beslenmemistim :roflol::roflo:

30+2 deyim 9 kilo almışım son aylarda hızlı kilo alınırmış derler ama benim kilo alımım yavaşladı.

Bende 31.haftaya giriyorum ama hala 9 kiloda takildim kaldim.Bakalim 2 ay icinde alirmiyim.

kızlar bizde bugün kontrole gittik 32. haftadayız bende toplam 9 kilo almışım vercez artıkk doğurunca napalımm

toplam 15 kilo aldım iştahım çok açıldı kızlar ama 47 ile başlamıştım yani oldukça düşük kiloydu.

slm kızlar ben 32.haftadayım 56 ile başladım hamılelıge şimdi ise 63 ile olmuşum toplam 7 kilo almışım:)

slm kızlar ben de hızla kilo alanlardanım hele 5. aydan sonra ayda 2-2,5 kg birden alınıyo ya da ben öyle oldum 32. haftadayım 11 kilo aldım inşallah 15 le biter ona da şükredeceğim.

Valla kizlar dun tartildim suan 27 haftadayim ve 9 kilo almisim.Nasil aldim anlamadim yani.Aburcubur yok cerez yok tatli yok ama yinede kilo aliyorum.Anlamadim gitti valla.Insallah bu hizla gitmem yoksa kotu olcak :çok üzgünüm:

tatli mi yiyorsun geceleri agir yememeye calis 30+3 haftaligim 11 kilo aldim sebebi gece yediklerim simdi aksam meyva yemeye basladim kilo artisim yavasladi.

tatli mi yiyorsun geceleri agir yememeye calis 30+3 haftaligim 11 kilo aldim sebebi gece yediklerim simdi aksam meyva yemeye basladim kilo artisim yavasladi.

Canim son yazdiklarimi okumadin galiba :)

Ben o haftaya kadar hizla kilo aldim ve sonra sekerim ortaya cikti haliyle diyete basladim.Hemde cok siki bir diyet.O yuzden 1 aydir diyetteyim ve bir kilo bile alamadim.Suan 32 haftalik hamileyim ve 9 kilo ile 10 kilo arasi gidip geliyorum.Doktorumun dedigine gore 3 yada 4 kilo daha alirmisim en fazla.Sukurki 13 kilo ile bitiricem gebeligi.Yoksa o hizla gitseydim 30 a kadar giderdi.Herseyde bir hayir vardir :)

ben kasam 6 dan sonra sadece meyve yıyorum tatlı hıc yok

yınede kılo alıyorummm

Canim son yazdiklarimi okumadin galiba :)

Ben o haftaya kadar hizla kilo aldim ve sonra sekerim ortaya cikti haliyle diyete basladim.Hemde cok siki bir diyet.O yuzden 1 aydir diyetteyim ve bir kilo bile alamadim.Suan 32 haftalik hamileyim ve 9 kilo ile 10 kilo arasi gidip geliyorum.Doktorumun dedigine gore 3 yada 4 kilo daha alirmisim en fazla.Sukurki 13 kilo ile bitiricem gebeligi.Yoksa o hizla gitseydim 30 a kadar giderdi.Herseyde bir hayir vardir :)

yinede cok cok iyisin heleki 13 kilo eski haline donmen 2 ayi bulmaz keske bende o kadarda biterebilsem.eskiden cikolata komasina girecek kadar yerdim simdi marketlerde bakmadan geciyorum burdaki doktorum bana ceviz ve bulgur pilavini onerdi her ikiside bebegin zeka gelisimi icin cok faydaliymis karbonhidrat ihtiyacimi bulgurdan almaya calisiyorum kesmiyor ama hersey kizim icin

kızlar hamılelık bızım en guzel donemımız dıye dusunun ve bu kılo olayını cok kafanıza takmayın. zaten bebekler dogdukdan sonra zayıflıcaz dıye yemegımızı ıyıcene kesıcez barı sımdı yıyın gozunuz dusmesın....

allah herkese saglıklı bebekler nasıp etsınnn

amınnnn

ben hıc kılalarıı takmıyorummmmda doktorr kzıyorrrrrrrrrrrrrrrr

ya kızlar son zamanlarda canım çok tatlı istiyor.hiçbirşey bulamazsam çikolata türü şeyler yiyorum.ben bu gidişle çok kilo alıcam.ama ne kadar alırsam alayım fazla kilolarımı vericem kararlıyım

X