Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

Oy oy yarin kontrolum var bakalim doktor teyzemiz ne diyecek dua edin kizlar yaa

aynen bende33. haftamda 1 haftada 2 kilo vermiştim valla bende anlamadım nasıl verdiğimi fakat ondan sonra tartılmadım bakalım ne kadar aldık :uhm:

Sizler çok Az Kilo Almissiniz...hepinizi Tebrik Ederim Kizlar...inşallah Bende Sizler Gibi Tamamlarim Hamileliğimi...

canım ne oldu insulıne başlamadın yanı boşuna korkmuşsun:1rolleyes:

Kizlar simdi doktordan geldim meger ben yanlis hesaplamisim deftere bakmamistim.Meger ben bir kilo almamisim sadece ve sadece 100 gr almisim yaa sok oldum defteri gorunce.Doktora sorduk normal korkma bebek iyi gelisiyo dedi.Bu gidisle ben 12 kiloyla bitiricem buyuk ihtimalle.Ayrica acikligimda yokmus doktor normal dedi ve 37 38 haftalikken olmazsa sorun olabilir dedi.Bakalim 2 bucuk hafta sonraki randda umarim acikligim olur yoksa cok zor dogum olucak benimkisi (

canım ne oldu insulıne başlamadın yanı boşuna korkmuşsun:1rolleyes:

Evet canim epey korkmustum hatta insuline baslamaya kesin karar vermistim.Ama nasip iste diyetisyene gidemedim aksilik cikti sonra doktor yogundu baska gune veremedi.Bugun jinekologuma gidince ve bebegimin kilosu zamaninda ve yerinde gittigini duyunca insulinden vazgectim.Zaten diger randevu 1 nisanda ondan sonrada zate 3 haftacik kaliyo idare ederim gider.Hersey de vardir bir hayir valla :)

Dualarinizi eksik etmediginiz icin ve verdiginiz destekler icin hepinize cok tesukkur ediyorum nisan anneleri.a.s.Şeniz

cok sevindim canim darisi diger randevuna olsun insallah. bak ne guzel emeklerin bosa cikmadi masalllahhhhhh. hadi bakalim devam hersey bebislerimiz icinn

cok sevindim canim darisi diger randevuna olsun insallah. bak ne guzel emeklerin bosa cikmadi masalllahhhhhh. hadi bakalim devam hersey bebislerimiz icinn

Cok sagol canim.Evet inan emeklerim bosa cikmadi diye cok sevindim.Kizim azcik zayif ama olsun iri dogup dogumda riske girecegimize zayif olsun raziyim.Anasi onu sutuyle sisirir insallah dogunca :))

36. haftam vee 24 kilo aldım..sizce çok mu?:)))))))))))

canım biraz çok gibi,ama iştahın varsa yapacak bişi yok
ben 18 kilodayım şuan,abartı fazla geliodu bana ama senin kilon benden çok canım

36. haftam vee 24 kilo aldım..sizce çok mu?:)))))))))))

Canim bende 36 haftalik hamileyim ve 11 kilo aldim.Benimki anormal cunku ben diyetteyim sekerimden dolayi.Benle kiyaslama ama genelde burdaki arkadaslarimda 15 kiloyu pek gecmedi.Sen sankim azcik ucunu kacirmissin canim.Insallah dogumdan sonra verebilirsin.

Anniş adayı malesef dün itibariyle tam tamına 15 oldu ama 1 ayda 1,5 kilo almışım. Aldığım kilonunda 800 grmı kızıma ait. Önümüzde tam 1 ay var inşallah abartıp 3-4 kilo almam ama iştahım çok arttı. Ben son aya kadar iştah nedir bilmiyordum gözüm herkezin tabağına takılı kalıyor. Yolda insanların elindekilere bakıyorum ne yiyorlar diye. artık kiloları hiç takmıyorum ben 52 kiloyla hamile kalmıştım inşallah doğumdan sonra biraz dikkat ederek aynı kiloma inerim. inmesemde hiç umrumda değil minik kelebeğim sağlıkla gelsinde.

anniş süper gidiyosun canım tebrik ederim
ben diyette falan da değilim ama hala 9 kilodayım,
buu çok düzenli ve saatli beslenmeme borçluyum
oğluşumunda gelişimi çok şükür gayet normal

Son düzenleme:
valla kızlarr..kalırsa bu kilolarım kompleksimden ölürüm ...çünki 29 yaşıma kadar bütün hayatım zayıf ve iltifatlarla geçti(ayıptır sölemesi):)))

valla kızlarr..kalırsa bu kilolarım kompleksimden ölürüm ...çünki 29 yaşıma kadar bütün hayatım zayıf ve iltifatlarla geçti(ayıptır sölemesi):)))

kaç kiloyla hamıle kaldın canım şimdi kaçsın,ben 60 la kaldım ve su an 82 yım..dahada 15-20 gun var doğumaÇok üzgünüm çoook

bugün itibariyle tam 11 kilo almışım kızlar..37+2 yim.doğuma 8 günüm kaldı.sanırım en fazla 1 kilo daha alırım..

Olsun canim dedigin gibi minikler saglikli olsunda gerisi inan onemli degil.Valla acik konusayim eger sekerim cikmasaydi kesin benim kilolar alip basini gidicekti.Siz gene iyisiniz diyetsiz 15 kilo ben diyette olmicaktimkiiii o zaman siz gorun en kilolu nisan annesi kim olucakti :tomato: Hic kafaya takma elbet gider o kilolalr burda tum arkadaslarim igne iplige dondu dogumdan sonra onlar verdide bizmi veremicez canimcim Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…