Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

anniş süper gidiyosun canım tebrik ederim
ben diyette falan da değilim ama hala 9 kilodayım,
buu çok düzenli ve saatli beslenmeme borçluyum
oğluşumunda gelişimi çok şükür gayet normal

Canim asil super giden sensin ben diyette oldugum icin boyle az kilo aldim sen birde diyette degilsin.Masallah canim bence en etkilisi seninde dedigin gibi onceden de saglikli besleniyo olman.Kiloyu bazen dusunuyorum ama sonra hemen bebisim aklima geliyo ve amannnn diyorum varsin gelsin kilolar askim iyi olsunda gerisi bos :asigim:

ben hamilelikten önce de gerçekten düzgün besleniyordum
şimdi daha bir dikkat ediyorum yediklerime hep proteinli şeylere ağırlık veriyorum
ööle tatlı hamur işi zaten sevmem
ama çukulataya bayılıyorum bi ondan vazgeçemedim,
saatli ve düzenli yediğimden böyle
evde olsaydım ben 20 kilo rahat alırdım:)
ama dediğin gibi önemli olan kuzularımızın sağlığı

kızlar ben gene kilo vermişimmm :uhm: noluyo anlamadım
6 hafta içinde 4 kilo vermişim ben hep 14 kilo aldım diyordum ama hatırlıyorsanız bundan 4 hafta önce 12 kilo idi 2 verdim demiştim şimdide 10 almış oldum 2 kilo daha vermişimmm biraz karışık oldu ama toplam 10 kilo almışım gebelik boyunca bebişim de bugün 3kilo89 gr olmuşş yani korkuyodum bebekte beslenemez ben kilo verince die ama yok kızımla benle birlikte kilo alıyor herşey normalmiş bugün kontrolde :dance::teytey:
ama diyet falanda yapmıyorum aksine herşeyde yiyorumm hergün mutlaka süt içiyorum sebze agırlıklı besleniyorum aslında ette hafta bir gün yiyorumm işte öylee bizim kızımla kilo ilgili hikayemiz... :teytey:a.s.

bende kılo verdım 13 kılo almıstım 12 dustumm

35-5 oldummm

kaç kiloyla hamıle kaldın canım şimdi kaçsın,ben 60 la kaldım ve su an 82 yım..dahada 15-20 gun var doğumaÇok üzgünüm çoook

57 kilo hamile kaldım ve şu anda 81 kiloyum canım..benimde doğuma 15 gün falan var..

kızlar son günlerde kilo vermek çok normalmiş merak etmeyin
çoğu hamilede kilo almıyomuş son zamandalar
ben 3-4 haftadır aynı kilodayım
yemem de gayet ii,demek ki kuzularımıza yarıyo yediklerimiz,
bizim kilolardan çalıyolarmış bebişlerimiz,bu da süper bişey dimi:)

35+6 dayım şuan itibarıyla 11 kilo almışım

selam kızlar,bugün annemle çarşıdaydık.2 kere kadınların bakıpta ne kadar büyük gibi sözler dediklerini duydum.moralim bozuldu.çok ta kilo almadım halbuki..37+3 üm 11 kilo aldım.karnım sivri ama bakıpta çok büyük denir mi ya(

sen cahil insanlara hic aldiris edipde ne kendi moralini boz canim ne de bebegini uz.
valla bence karnini gere gere yuru yollarda. kim hamileleginde 11 kilo almis. bosverrr.

biz nisan anneleri masallah bu kilo isini iyi kivirdik gibi ne dersiniz kizlarr.

bende 40. haftama girdim 13-14 arasi gidip geliyorum, gerci bu kiz daha dogmazsa heryerim catlicak ama:))

simdi asil onemli olan dogumdan sonra bakalim bu kilolar ne zmaan gitcek gerci bebeklerimiz sagliki olsunlar bol bol sutumuz olsunda gerisi bosss:))

ben su ana kadar 15 kilo aldim, daha 3,5 haftam var. Zaten doktorum 18 kiloya kadar alabilirsin demisti, bu gidisle 18 kiloyu tamamlicam. Nasil vericem bilmiyorum, ben hayatim boyunca zayiflamak icin hic bir sey yapmamistim, hep zayiftim. Neyse artik, oglum saglikli olsunda, nasil olsa dogumdan sonra kosusturunca zayiflarim.

merhaba, bensize göre biraz daha fazla kilo almışım 34+6 dayım 12 kilo aldım ama sadece göbeğim var diğer yerlerim zayıf ne kol ne bacak ama görenler "aa ne kadar büyük karnı var" " aa doğum yakın galiba" " ay karnın sivri erkek galiba" gibi çeşitli yorumlara maruz kalıyorum ve çok sinir oluyorum millet herşeyi ne çok biliyor erkek değil kız işte :dance:artık tanımadığım insanlar bile yolumu kesip ay maşallah erkek galiba diyolar yuh diyorum başkada bişey demiyorum:dilcikar::dilcikar:

keşke bende sevınebılsem bu kılolara :)))))

Kizlar Kendimi En çok Kilo Alan Nisan Annesi Olarak Açikliyorum
Ben 54 Le Başladim şuan 80 Kilodayim Yani 26 Kilo

Canim valla sekerim cikmasaydi emin ol liderligi elinden alirdim

Sekerim yuzunden diyet yapmak zorunda kaldim ve 11 kiloda takili kaldim.Resmen 10 kiloyu 6 ay icinde aldim 2 aydirda 1 kilo ne komik demi :roflol:

annişim gelmiş hoş geldin yahuuu
senin kıs ne alemde tekmeliyomu ??

3 haftadır kilo almıyorum ama 18 kilo aldım toplam nasıl vericem bu kiloları çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…