Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

3 haftadır kilo almıyorum ama 18 kilo aldım toplam nasıl vericem bu kiloları çok korkuyorum

ne yapalım canım ya bebişlerimizi sağsağlim kucağımıza alalımda sonra dert ederız bu kıloları artık:a015:

annişim gelmiş hoş geldin yahuuu
senin kıs ne alemde tekmeliyomu ??

Sagol bidenem ya evet hemde nasil tekmeliyo zilli

Hastayim bagirsaklarim mikrop kapmis sabahtan beri istifra ishla sanci oluyorum birde kizim dondukce vurdukca daha cok agrim oluyo delirecem valla yavvvsenağlama

sen nasilsin canim?

3 haftadır kilo almıyorum ama 18 kilo aldım toplam nasıl vericem bu kiloları çok korkuyorum

Verirsin canim korkma benim arkadasim 30 kilo aldi simdiki halini gor bir deri bir kemik.Bebegide daha kucuk yani.1 sene icinde gitti tum kilolalari.Sen bebegini dusun gider onlar..

Sagol bidenem ya evet hemde nasil tekmeliyo zilli

Hastayim bagirsaklarim mikrop kapmis sabahtan beri istifra ishla sanci oluyorum birde kizim dondukce vurdukca daha cok agrim oluyo delirecem valla yavvvsenağlama

sen nasilsin canim?

benneyaptımki canım benim çook geçmiş olsun
inşallah bugün iyisindirsüprizzzzz

Kizlar 3 gundur cekmis oldugum bagirsak enfeksiyonu yuzunden 3 kilo verdim.Bebegim zaten zayifti yine besinsiz kaldi yavrum.Valla 3 kilo dogsun diye dua ediyorum artik.11 kilo almistim suan 9 kiloya dustu.

Kizlar 3 gundur cekmis oldugum bagirsak enfeksiyonu yuzunden 3 kilo verdim.Bebegim zaten zayifti yine besinsiz kaldi yavrum.Valla 3 kilo dogsun diye dua ediyorum artik.11 kilo almistim suan 9 kiloya dustu.

aaa anniş adayı çook geçmiş olsun ya dikkat et kendine bol bol yemek ye kızımızı besle :emir_bebek: hafif şeyler ye ama kendine ii bak tekrardan geçmiş olsun a.s.

annişçim geçmiş olsun
bak yoğurt çorbası yoğurt patates haşlaması ye ve çok su içmen gerekiyo
benimde başıma aynı şey geldi ama ben kendim kaşındım dışardan bişiy yedim 2 gün perişn etti beni mide bulantısı ishal
bende iki günde 1 kilo verdim iştahım kalmadı hiç su bile içemedim
kızlar dışardan bişiy yemeyin özell,ikle kremalı yada tavuklu şeyler hamşileyken hiç çekilmiyo hastalık

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine bol bol sıvı al...

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine ve yediklerine senin en çok şimdi güçlü olman lazım çünkü doğumun yaklaştı kızın besinsiz kalmaz korkma bebekler anne karnında acmasız oluyolar bebeğin besin alır ama sen vücut direncini yititrirsin hem 3 kilo doğması tabiki ii olur ama kafana takma ''canı içinde olsun yeterki'' derler bizim buralarda bak ben 2 kilo doğurdum ama hergün daha fazla büyüdüğünü görüyorum küçük bebekler çok daha çabuk büyüyo tekrar geçmiş olsun

Hepinize cok tesekkur ediyorum kizlar yaa cok sagolun.Aksama dogru azcik toparlar gibi oldum sanirim ilaclar tesirini gostermeye basladi.Inanin iki gun boyunca sudan baska birsey yiyip icemedim.halsiz kaldim cok kotu oldum.Sanirim yarina daha iyi olurum.Suanda bile sicak su tulumu ayaklarimda battaniye ustumde kaloriferin dibindeyim.Insallah yarina duzelirim de son gunlerimde daha iyi beslenirim guclenirim.Yoksa bu halsizlikle zor dogum yaparim ben :KK43:((

canim cok gecmis olsun valla cok uzuldum aman az kalmis surda biraz daha dayan allah sifani versin sende bebeginde insallah toplarsiniz kendini bir an once. bizi habersiz birakma

Anniş adayı çok geçmiş olsun..umarım iyileşmişsindir.

bu arada ben 20 kg almış bulunmaktayım:KK43:(((((((((((((

kizlar tam 40 haftam bitti ve 13.5 kilo aldim ve hergun 20- 30 gram vermeye basladim bizim kiz dogana kadar herhalde 1- 2 kilo vercem:))

Ben 10 kiloda kaldim valla 11 di hasta olunca 3 kilo gitti duzelince 2 si geldi geriyo suan 10 kilo almis bulunmaktayim bakalim doguma kadar almamda verirmiyim onu bilmiyorum.

Ya kızlar bu kilo konusu çok canımı sıkmaya başladı ne çabuk kilo alıyorum ben ya yeme düzenimde hiç değişiklik yapmamaya çalışıyorum valla sabah 16 kilo olmuştu anlamadığım bir insan bu kadar nasıl hızlı kilo alabilir. Ben hayatım boyunca ne kadar yersem yiyim 52 kiloyu geçmemiş bir insandım hatta genelde 50 kilo falandım sinir oluyorum ama kızım için herşeye değer minik meleğimi sağlıkla doğurduğumu gördüğüm gün kilo milo umrumda olacağını sanmıyorum.

Bugünlerde aklıma saçma sapan korkular geliyor. Sanki bana birşey olacak kızım yanlız kalacak ama son zamanlarda olurmuş bu tarz korkular.

canım bendede oluyor sanki doğumda bişi olacak oğlumu yalnız bırakacağım diye üzülüyorum.hatta eşime sakın bana bişey olursa oğlumu üvey anne eline bırakma annem büyütsün diyorum.sanırım hamileliğin verdiği saçma sapan bi duygu düşünmemek en güzeli.ben de 52 ile başladım 71 oldum çok aldım ama oğluşuma feda olsun ne yapalım.eski kıyafetlerimi bedenimi özledim.koca bi göbekle ortalarda dolaşmak hiç hoş olmuyor..

Korkmayin kizlar annelik psikolojisi butun bunlar.Hele dogduktan sonra tam bir paranoyak olucakmisiz gozumuzden bile sakinicakmisiz annemizden bile korucakmisiz bebegimizi iyi yapamiyo beceremiyo diyecekmisiz kimsenin yaptigini begenmicekmisiz.Yani bunlar cok normal asil tedirginlik bebegimize kavustukten sonra baslicakmis.Ben baskalarinin yalancisiyim onlar oyle dedi bakalim dogrumu dogurunca gorucez :)

artık bebekler doğdu. ve alınan kilorı vermeye geldi sıra hamileleğimde 21 kilo aldım. ve doğumda 8 kilosu gitti.13 kilo fazla ile kalmıştım. sonra ayda 4 er kilo vererek zayıfladım. 4 kilo fazlam kaldı. 62 kiloyum şu an. 58 e indimmi tamam

slm kızlar
ben KRDİ ye inat,
incecik döndüm işe
60 la hamile kaldım
70 le doğurdum
oğlum 4,5 aylık
ve ben 3 aydır 58 kiloyum
yani hamile kaldığım kilonun 2 kilo altına düştüm
naberrrrrrr şişko KRDİİİİİİ

X