Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

kızlar ben dün tartıldım 17 kilo almışım ama hiç problem yapmıyorum çünkü hepsi bacaklarda ve popoda ve ben çok çabuk kilo veririm. Yürüyüşle gidecek yani hepsi inşallah

eveeeeeeeet..ve ben..35. haftam ve 23 KİLO ALDIM .....doğuma kadar 5 daha alsam:))))

kizlar yasamis bayanalrdan duyduguma gore normal dogum yapanalr daha hizli kilo verilirmis sezerayna gore. bide moralinizi bozmayim ama hamilelikden once cok zayifsaniz o zaman dogumla 10 kilo gidermis yani cok zayiflar cok kilo alirmis ama bunun cogu su olurmu ilk hafta vucut suyu atarmis.

ama ortalama herkesin dedigine gore dogumda en az 6-8 arasi kesin gider diyorlar bakalim. nisan annelerin de rekoru kim kircak:))))

Onu bende duymustum normal dogum yapanlarin daha cabuk kilo verdigini.Zaten fazla kilo almadim 8 de gitse yeter bana.Ondan sonrada diyet yapicam bekarlik kiloma donmeyi planliyorum bakalim insallah becerebilirim.Zaten diyete alisti midem boyle devam edersem veririm kilolalari.Bakalim hayirlisi...

kızlar valla benım daha 4 haftam var 19 kılo aldım,gerçi sadece gobek kısmın buyudu su son 1-2 haftadır bıraz bacaklarımda kalınlaştı sankı ama az yanı daha hiç hamilelik kıyafetı almadım son ayım olmasına rağmen,eskı taytlarım ve 1-2 elbısem vardı onlara gırebılıyorum,umarım dediğiniz gibi bebeğime almışımdır ve şöyle 10-12 sını verırım hemen kalanıda rejımle gıdecek artık ne yapalım..valla dert oldu bende bu kılolar hepiniz çok az almışsınız kıloları maaşallah şimdiden rejım stresıne gırdım

kızlar valla benım daha 4 haftam var 19 kılo aldım,gerçi sadece gobek kısmın buyudu su son 1-2 haftadır bıraz bacaklarımda kalınlaştı sankı ama az yanı daha hiç hamilelik kıyafetı almadım son ayım olmasına rağmen,eskı taytlarım ve 1-2 elbısem vardı onlara gırebılıyorum,umarım dediğiniz gibi bebeğime almışımdır ve şöyle 10-12 sını verırım hemen kalanıda rejımle gıdecek artık ne yapalım..valla dert oldu bende bu kılolar hepiniz çok az almışsınız kıloları maaşallah şimdiden rejım stresıne gırdım

ben sabah tartıldım
9 kilo 100 gr. almışım

yaaa hamılelık kıayfetı almadın gobek nasıl kıı

kızlar valla benım daha 4 haftam var 19 kılo aldım,hamile kaldığımda 60 dım şimdi 79,gerçi sadece gobek kısmın buyudu su son 1-2 haftadır bıraz bacaklarımda kalınlaştı sankı ama az yanı daha hiç hamilelik kıyafetı almadım son ayım olmasına rağmen,eskı taytlarım ve 1-2 elbısem vardı onlara gırebılıyorum,umarım dediğiniz gibi bebeğime almışımdır ve şöyle 10-12 sını verırım hemen kalanıda rejımle gıdecek artık ne yapalım..valla dert oldu bende bu kılolar hepiniz çok az almışsınız kıloları maaşallah şimdiden rejım stresıne gırdım

kızlar bılgısayar takıldı 3 defa aynı şeyı gondermişim,

yaaa hamılelık kıayfetı almadın gobek nasıl kıı

canım gobek tabıkı kocaman ama taytların belı lastıklı olduğundan oluyor daha,ust olarakda su son zamanlarda göğüs altından bol gelen ustler varya 2-3 tane onlardan aldım,bıde 2-3 tane salopetım vardı onlarla ıdare edıyorum,sankı kıyafet alsam bı daha bu kıyafetlerıme gıremıycem gıbı gelıyor:1no2:

kibela bu arada senınle aynı gundeyız doğum sezeryanmı olacak normalmı

Bugun tartildim 1 kilo daha almisim.12 kilo oldu toplam kilom.Son aydada 1 kilo alirsam 13 le bitirecem ki gorunen o.Bakalim 14 le bile bitirsem super :)

kizlar ben de tam 13 kilo aldim son 2 haftam doktorum cok iyi dedi. insallah dogumda hedefim en az 5 kilo versem yavas yavas eski kilomuza donerizzz

bende bu ay 2 kilo almışım 10 kilo oldu toplam.hep hamile kalmadan önce çok korkardım ya çok kilo alırsam diye.minyon tipliyim birde 15-20 kilo alırsam top gibi bişey olurum derdim.allahtan öyle olmadı.ama herkes son aylarda daha fazla kilo alırsın diyorlar ama sanmıyorum taş çatlasın 13 ile girerim doğuma heralde

Ben toplamda 11 kilo almışım..son 16 günüm kaldı,1 kilo daha alsam çok iyi olur:)

kizlar ben 1 kilo vermisimmmm cok korktum doktoru aradim, demekki dogum yaklasmis dedi. aman panik oldum

kizlar ben 1 kilo vermisimmmm cok korktum doktoru aradim, demekki dogum yaklasmis dedi. aman panik oldum

ooo sen daha bebişin gelmeden forma girmeye başladın:)
az kaldı canım benim
panik yapma dicem ama
doğum yaklaşmış diye okuyunca ben bile panikledim...

aman formu falan dusundugum yok yeterki dogum olsun bir an once

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…