Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

kızlar kilolarla aranız nasıl .benim tam 10kilo oldu.32+1 deyim.acaba kaç kilo daha alırım.13 kiloyu geçmemeyi umut ediyorum.

ben de umut edıyorum bende 32 haftadayım 11 kılo aldım ama dıkkat edıyorum alıyorummm

genel olarak nisan anneleri çok kilo almamışız aslında. millet 30 kilo bile alıyor bizler gayet iyiyiz.

10 kilo almışım bende..dikkat ediyorum artık.iki kilo daha alsam en fazla,gayet iyi olur:))

ya nisan anneleri arasında en fazla ben almışım ben 14 kilo almışım dr uyardı hızlı gidiyosun daha doguma kadar 5 kilo daha alırsın dedi :1no2:fisfisfis

Kizlar ya ben 26 haftaliga kadar 9 kilo aldim ve cok hizli gidiyordum son zamanlarda.Ve bildiginiz gidiyete basladim.Simdi 33 haftalik 10 kilodayim.Simdi dusunuyorumda eger sekerim cikmasaydi o hizla gitseydim suan kesinlikle en cok kiloyu ben almis olurdum.Son zamanlarda doymuyordum cunku.Kesinlikle diyet olmasaydi suan 20 kilo almis olurdum.Ay herseyde bir hayir varmis :)

megılara zayıf mı hamıle kaldıysan normal canımm

Kizlar oyle zor durumdayimki diyetten dolayi.Yiyince sekerim cikiyo yemeyince cocuk benden besleniyo ve beni halsiz birakiyo.Devamli bas donmesi oluyo ve artik doyamiyorum cok fenayim ya herseyde gozum kaliyo.Seytan diyo git vurul insulini doya doya ye:1no2:

ayy kıyamam canım.......

doktorun ne dıyorr

Iyi gidiyorsun boyle devam edersen insuline gerek kalmicak diyo ama gelde bana sor.Acim hep meyve bile bir tane kafayi yiyecem onceden dayanabiliyordumda simdi bebegin tam kilo alma zamani ben yiyemeyince ne oluyo o benden besleniyo yine bir sekilde ama ben halsiz kaliyorum cok fena ya valla Allah affetsin ama cok zor ikinci bebekte daha beter olucakmis onceden diyete baslamam gerekirmis hamile kalmadan once hatta ikincide igne kesin olursun diyorlar nazar degdi bana herkes cok rahatsin hicbir sorunun yok ne guzel deyip durdu simdide ikinci cocugu dusunemicek kadar gozum korktu senağlama

kızlar benim anlamadığım bişey sabahları çok iyiyim ama güzel bir kahvaltı yaptıktan sonra aşırı derecede halsizliyorum ve bütün gün yataktan çıkamıyorum eger kahvaltı yapmazsam sadece açlığımı bastıracak bir iki şey yersem o günü daha iyi geçiriyorum anlamadım gitti ama bu seferde bebeği aç bırakıyorum gibi geliyo üzülüyorum

annem hep derdi anne olunca sende beni daha ii anlıycaksın diye çok erken biliyorum ama şimdiden seni çok ii anladım anacımmmmm

annis adayi canim dayan biraz daha bak ne guzel allah kismet ederse 7 haftan kalmis hemen geccer insallah. cok haklisin ama napcan allah yardimcin olsun canim. allah da seni ve bebegini nazarlardan korusunnn

bu arada kizlar ben bu haftada hic kilo almamisim. ama masallah bebk kilo aliyor anlamiyorum nasil oluyor. istahimda iyicene kesildi esim hatirlatmasa nerdeyse hic bisey yemicem korkuyorumda neden boyle oldum diye ama bi yandan da cok guzel sevincliyim hala 11-12 kilo arasinda gidip geliyorum uztelik son 4 haftam kalmasina ragmen:)

sagol ozturyu cnim insallah deidigin gibi sabredicem baska carem de yok

bu arada seninde masallahin var benim diyet olmsaydi kesin 20 yi gecerdim

sagol canim ama bende anlamadim neden istah kesildi diye du bakalim hayirlisi:))

sanırım son ayda bööyle oluyo benimde iştahım hiç yok ama yemezsem minikim aç kalıcakmış gibi geliyo çok üzülüyorum sonrada hiç aç olmadığım halde yiyorum şu son aylarda alınan kilolar böyle alınıyo heralde sadece acıkınca yesek nolurki

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
52.500 le hamile kaldımmm şimdi tam 63 yemiyom artık vallaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…