Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
52.500 le hamile kaldımmm şimdi tam 63 yemiyom artık vallaaaaaaa

oy uzulme bacim ya 11 kilo cok ideal bence

bence tum nisan anneleri olarak cok super gidiyoruz hic moralinizi bozmayinnnnn

ANNİŞ ADAYI BİR TEK BEN BOZUYORUM VALLA BEN 14 KİLO ALARAK UYUMU BOZUYORUM SÜREKLİ YİYORUM KIZIM ACIKIYO VE TEKME ÜSTÜNE TEKME SALLAMAYA KALKIYO VE BENDE GECE BİLE KALKIP BİŞEYLER ATIŞTIRIYORUMM :icecream:

17. haftamızdayız 2 kilo aldık
benim öyle aman aman iştahım yok,umarım açılır.

biz 20. haftadayız ve 3.600 gr. aldık şimdiye kadar,
ama 2 gündür mütiş iştahım arttı

22. haftadayım ve 4 kilo 200 gr aldık kuzumla tabi bunun 500 gr falan kuzucuğuma gerisi bana

23. haftadayım ve rekor kilomu aldım,4 kilo 900 gr olmuşum yani bu hafta 700 gr. almışım.

24. haftadayım ve 5 kilo 200 gr. olduk,cumartesi dr a gittik 635 gr oğluşuma ait:)

25. haftadayım sabah tartıldım 5 kilo 100 gr. çıktı,bu hassas tartılar bazen sapıtıyo galiba,

27. haftadayım ve 5 kilo 900 gr. geliyorum

32 haftalık 7kilo 700 gr

33+1 günlük 8 kilo 600 gr

ayn çık kız aradan psikolojim bozuluyo 8.600 kilomu aldım diyon bide sen

elma şekerim beni düşün moral bul
ben 16 kg aldım yaaa ((

alın işte bir paket tofitayı yedim bitirdim

ayn masallahin var valla nazar olmada valla senin gibisinide hic duymadim ben 12 kilo aldim suana kadar diye sevincden ucuyordum daha aldik kilomu agzima almam utandim yahuuuu snei gorunce :)

mankenleri hamileligi gibi olmussun masallah sen tas catlasa herhalde 11 kiloyu gecmezsin, hastane cikisinda da hepsi gider sende

masallahhhhhhhh

Valla sahsen canimin her cektigini yiyip kilo almaya raziydim ama malesef zorunlu diyetteyim ve herseyde gozum kaliyo.Hala 9 kilodayim ve boyle giderse doguma kadar 2 klo anca alirim 11 ile bitiririm ve tabi herseyde gozum kalarak :çok üzgünüm:

sende iyisin annis adayi ama haklisin mecburi diyet olunca insanin gozu kalir. neyse sakin moralini bozma hersey bebisler icin:))

canım,ben her istediğimi yiyorum
ööle diyet falan yok yani,
ama hamur işi,pilav ve tatlıyı zaten sevmem
birde çok hareketliyim
sabah akşam 15 dk. tempolu yürüyorum,
bir de iş yerinde zıp zıp gibiyim hiç oturmuyorum desem yeridir,
amaaaaaa sabah tartıldım 9 kilo olmuşummm,nazarınız değdiiiiiiii:)))
sanırım max 12 ila tamalicam allah nasip ederse

bende o kadar dıkkat edıyorum 12 kılo olmusummm

valla mıllet yıyor almıyor ben dıkkat edıyorum alıyorummmm

nisan anneleri maaşaalhanız var ayol
çok iyi gidiyo kilolarınız biz mayıs anneleri olaraktan verdik içine bizde az alan yok hepimiz şiştik ayol ben 12.5 şimdilik
son bir ayda dikkat ettim 1.5 kilo aldım sadece ama bundan sonra şişecem herhal
şimdi 64.5 um 70 ile bitirsem şükredecem valla:))))

off kızlar canım çok sıkıldı yaa dün tesadüfen sağlık ocağına gideyim dedim bana yakınya elevit yazdırmak için hastane uzak geldi şimdiye kadar hiç tansiyon problemim yoktu dün 16-10 çıktı ama bende belirti olmadı yani ööle baş dönmesi falanda yok kendimi gayet ii hissediyodum ama hemşire beni biraz panikletti minikimin kalp atışlarını dinledi problem yok gayet ii dedi ama tansiyon yükselince bebek oksijensiz kalıyomuş yok sol tarafından yavaş kalk yoksa kordon dolanma olasılığı artar kan testi falan istedi albümin'mi neye bakçaklarmış aslında oğlum hareket ediyo ama bana sanki hareketleri azaldı gibi geliyo psikolojikmi bilmem bu zamanlarda bebeğin hareketlerinde azalma olan varmı annemde çok normal eskisi gibi zıplayacak yeri kalmadı içerde büyüyo artık diyo şimdi siz doktoruna danış diyceksiniz ondanda ben korkuyorum kontrolüm ayın 10unda sizin tansiyonlarınız normalmi benim bugün 13-9 çıktı aslında bana normal gibi geliyo ama o hemşire bugün yine sınırda dedi nolur hadi bana bişiler yazııınn

elamsekerı bgunde olctur
tansıyon anlık degısırr canımm

güzelim aynı sorunu bende yaşadım benim 14/10 çıkmıştı hemşireler çok korkuttu doktorum 1 hafta boyunca sabah akşam tansiyonunu ölç not et demişti tansiyonum hep normal çıktı hemşire yanlış ölçmüş tansiyonumu bende kafayı yiyecektim sende düzenli olarak tansiyonunu ölç bu arada doktor kan tahlili yaptırdı normal çıktı.13 tansiyon için doktor normal demişti ama 14 olmamalıymış.sen içini ferah tut.benim bebeğimde 2 gündür daha az hareket ediyor

benimde 33 haftam 8 kilo almışım.ama tatlılar gözümün önünde uçuşuyor.

benimde 33 haftam 8 kilo almışım.ama tatlılar gözümün önünde uçuşuyor.

maşallah zelişcik öyle gidersen 10 la tamamlarsın herhalde aramızda en az kilo alan da sensin galiba oh ne güzel

maşallah zelişcik öyle gidersen 10 la tamamlarsın herhalde aramızda en az kilo alan da sensin galiba oh ne güzel

keşke şekerim yüksek çıkmasaydıda ben fazla kilo alsaydım.şimdi diyetle uğraşıyorum ki bebğim iri olmasın diye kasıyorum kendimi.sıkmayın canınızı allah sağlık versin alınan kilolar elbet verilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…