nisan annelerı buraya

selam kızlar;
bugün doktor kontrolüm vardı...oğlum olacağını öğrendim..tam 12 cm,94 gr..
iki hafta sonra da üçlü testim yapılacak...çok mutluyum.hepinize sevgiler..

nisanda oglanlar cogaldi kizlarrr masallah, ama benim icimden hep kiz geciyor sanirim ilk kizi ben tutturucam gibi geliyor bakalim 2 hafta sonra haber veririmm

slm kızlar,

benim 16.haftam oglusum oluyor.benden size tavsiye 16.dan once cinsiyet sormayın yanılıyo.benim kesin kız demistidr 2 kez ama dün dr pipisini gosterdi.İstanbul'da doğum yapıcaklar hastane tavsiye edermisiniz.

BENİMDE 14 HAFTALIK BEBİŞİM. BENİMDE SORUNLU GEÇTİ. EKLERSEN GÖRÜŞELİM.

Merhaba, maalesef bende MSN yok. İşten kullanılmıyor. Su anda nasılsın peki hersey yolunda mı? Allah hepimizin bebishlerini sağlıkla tamamına erdirsin insallah.

NİSAN 19 DA OĞLUM DÜNYAYA GELDİ ÇOK MUTLUYUM ANNELİK BAMBAŞKA Bİ DUYGU RABBİM OLMAYANLARADA TATTIRSIN İNŞALLAH:sm_cool:

BENDE NİSAN ANNESİYİM HEKESE KOLAY GELSİN ÇOCUK BÜYÜTMEK OLDUKÇA ZORRkafamçokkarıştı

Merhaba, maalesef bende MSN yok. İşten kullanılmıyor. Su anda nasılsın peki hersey yolunda mı? Allah hepimizin bebishlerini sağlıkla tamamına erdirsin insallah.

SON 3-4 GÜNDÜR İYİYİM. BULANTILAR GEÇTİ SAYILIR. 14. HAFTA BİTİNCE GEÇİYOMUŞ DEMEKKİ. SENİN NASIL DURUMUN ŞUAN?

bende nisan annesiyim.bengisum 21 nisan 2004 doğumlu.o benim herşeyim biricik bebeğim.ama allah nasip ederse 2.çocuğumuda nisana denk getireceğim.nasip tabi......kışın hamilelik rahat geçiyo,bebekte baharda doğuyo pek onu üşütme derdi olmuyo.

melikecim cok mutlu oldum erkek olduguna bi kizin vardi ne guzel darisi bizim basimiza insallah. erkek belirtileri varmiydi sende biraz anlatirmisin.
allah gonlune gore versin

canımm benim kızımda yediklerimi aynen bunda da yedimm.yalnız bunda kilo almadım ve kalçam büyümediii.sılada direk kalçam büyümüştü çünküüü.
bide bunda bulantım çook olduu.zaten hepp hissediyordum erkek olduğunuu.allah hayırlısını versinn.hepimizeee.sağlıklı olmaları yeterr

slm kızlar bende salı günü 2li testi yaptırdım. Henüz sonuç alamadım. İnşallah hayırlı haberler alırız hepimiz. Ben ama bebeğimin cinsiyetini 12hafta 3 günlükken %80 kız olduğunu öğrendim. Allah herkezin gönlüne göre ve hayırlısı neysi onu nasip etsin. Birde çin takviminde benim erkek görünüyordu sizlerde tutan varmı merak ettimde. Benim 21 temmuz son adet tarihimin başlangıcı temmuzda hamile kalmam imkansız Agustos 4-5 gibi kaldım 29 yaşındayım temmuzlamı birleştireceğim ağustoslamı bilen varsa cevap yazarsa sevinirim. Teşekkürler

benimde 12-15 hafta arası hep kız dedi dr hatta 2-3 dr ama 16.haftada erkek olduğu ortaya çıktı.16.haftadan öncekiler sadece tahmin ama kesin değil.

nisan 22 oğlum dünyaya geldi çok mutluyum annelik bambaşka bir duygu rabbim olmayanlara versin benim her şeyim oğlum değişmem kimseye gurur duyarım oğlumla

arkadaslar günaydin, ben carsamba günü ikili testi yaptirdim ve sonuclari aldim. Allah a sükür hersey yolunda.

herkese merabalar annem rahatsız olduğu için uzun zaman sizlerle görüşemedim ben bu arada doktora gittim herşeyin normal olduğunu ve düşük tehlikemin geçtiğini öğrendim doktor oğlum olacağını söyledi

selam arkadaşlar bende nisan annesiyim.bebeğim 18 aylık oldu.bebek bekleyenlere hayırlı doğumlar dilerim.

İremcim merhaba evet biraz ilginç oldu bu kadar bebek bekleyenin arasında benim 18 aylık demem,ama gerçekten 18 aylık.sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…