nisan annelerı buraya

slm kizlar bende yarin ikili teste gidiyorum insallah iyi cikar sonuclar benim dogumumda 13 nisana denk geliyor bakalim hayirlisi cinsiyetini cok merak ediyorum allah hepimize saglikli bebekler nasip etsin

kızlar bi türlü şu takvimlerden yapamıyorum.bana yardımcı olurmusunuz?

kızlar merhaba benim yengemde hamile o bebeğinin cinsiyetini yeni öğrenmiş 16 haftalıkken yani

kizlar doktorum bana ksein cinsiyet icin 16 hafatayi bekle dedi
simdisoylersem yanilma payimiz var dedi. biz artik 16 haftamizi bekliyoruz zaten cook azz kaldi ogrenmeye herkese biraz sabirr:)

merhaba arkadaşlar bende nisan annesiyim allah kısmet ederse ama sizlerden farklıyım galiba takip ettiğim ce benim gibi iki tane kocaman 15-16 yaşında kızı olan ve yeniden hamile olan tok aranızda 36 yaşındayım ve 3 aylık hamileyim işim zor anlıycanız ergen kızlarım var birde bebek gelecek amma olsun yinede mutluyum allahın bi lütfudur diye düşünüyorum bize bi süpriz yaptı hepinizi öpüyorum

günaydın kızlar,
bugün nasılsınız bakalım..çok şükür ben şu zor günleri atlattım..şimdi çok daha iyiyimm..

ben burdayimmmmm, kizlar bi haftamiz daha bitti allaha sukur, hepinizi opuyorummm

selam kızlar,
bugün kimseler uğramamış buraya..umarım hepiniz iyisinizdir.bugün bende biraz başağrısı var ilaç içtim biraz hafifledi ama birazcık ağrıyor hala....

başağrısı banada oluyor ara ara iştahım biraz açıldı çok şükür...

Kızlar kısmet olursa bende nisanda anne olucam.Allah herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

arkadaslar merhaba,
size birsey sormak istiyorum, acaba sizin karninizda hic bir pantolonunuza sigmicak kadar büyüdümü?
Benim öyle oldu, kendime bir an önce hamile kiyafetleri almam lazim. Galiba ben cok sisicem, simdiden böyle olursam sonra ne olurum.

selam kızlar,
iremcim ben de ne zaman doktora gitsem kalbim hızla çarpmaya başlıyor. geçen hafta oldum ikili testi,çok iyi sonuç alamanı dilerim canım..
ve gülbencim,ben karnım büyüse diye çok hevesleniyorum ama daha belli bir büyüme göremedim canım..

BENDE DE HENÜZ BİR BÜYÜME YOK,BENİM LİK HAMİLELİĞİMDE DE BÖYLE OLMUŞTU.İLK 5 AY NORMAL KIYAFETLERİMİ GİYMİŞTİM.İLK OLUNCA HEYECANLI OLUYOR.HERGÜN DEFALARCA AYNANIN KARŞISINA GEÇİP GÖBEĞİME BAKIYOR BÜYÜMÜŞ MÜ DİYE EŞİME SORUYORDUM,VE HALA KARNIM OLMADIĞI İÇİN ÜZÜLÜYORDUM.ŞİMDİ DE ÖYLE ZATEN ZAYIF OLDUĞUM İÇİN HAMİLE OLDUĞUM HİÇ ANLAŞILMIYOR.

gulbencim benimde karnim inanilmaz buyudu hatta gorenelr acaba ikizmi diyor cunku daha 14 haftaligim ama sanki 5 aylik gibi doktora sorduk bunye meselesi dedi oysaki sadece 1 kilo aldim ama gobek harika.....

slm hamişler bugun dr gıttım hersy normal çok şükür bebişimide gordum masallah kıpr kıpırdı ikili testın sonucunu alamadım ama dıger testlerımin sonucları guzel cıktı

iremcim hadi gözün aydin, darisi bizim basimiza:dance:

arkadaslar cevaplariniz icin tesekkür ederim. Simdi rahatladim, zira cevremdeki herkes daha karninin büyümesi icin erken diyorlardi.
Yalniz olmadigimi bilmek güzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…