nisan annelerı buraya

kızlar doğum çantanızın içine bir tane soğan atmayı unutmayın göğüs ucu çatlağı için çok önemli çatlayanlarda çok sıkıntı yaratıyor bebeği bile emzirmek istemiyorlar..soğanın iyi geldiğine tanık oldum.bebeğiniz ilk doğduğunda emzirmeden sürün.sürenlerde hep işe yaramış.

ilk defa duyuyorum soğanı
onun kokusu hemen gitmez ki,
neyle silersen sil,
ayrıca silince etkisini de kaybetmez mi,
ben bundan sonraki banyolarımda çatlak önleyici krem sürmeye başlicam,
doğuma kadar sürücem ama göğüs ucuna değil etrafına,uç la oynamak erken doğuma sebep oluyormuş

nısan annelerı merhablar nasılsınız bugunn

sıtedekı sorunlar yuzunden gorusemedıkk

sitenin derdi bitmiyor ki kibelacım ya
bir açılsa bir açılmıyor
bugün çok şükür iyi yine...

kibelacim ya bizim takvimlerin rengi neden gitmis. off sinir oldum. bi sen bide benimkinde sorun varrr:KK43:(

bayanlar bendede bir tavsiye annemin hemen hemen tüm doğum yapmışlara uyguladığı ve resmen iyileştirdiği müthiş bir şey. hani şu kavanozda satılan tahinler varya onun üst kısmanda yani kavanozu karıştırmadığınızda zamanla çıkan yağını göğüs ucuna sürüyorsunuz inanılmaz hızla tedavi ediyor.doğumdan sonra bebeğini çatlaklardan dolayı emziremeyen birçok kişi denedi ve iyi geldi.kokusuda yok. tavsiye ederim...

arkadaşlar çatlamasını önlemek içinde sadece meme ucunu vermiycekmişsiniz bebeğin ağzına kahverengi kısmı vericekmişsiniz bebek memeyi damağıyla kavramalıymış çünkü o kahverengi kısımdada süt kesecikleri varmış eğer ucunu verirseniz çatla oluyomuş bende bugün öğrendim sağlık ocağında hemşire sööledi

Arkadaslar bugün dr randevum vardi benim 10 nisanda dogacak bebisim 1 nisanda sezeryanla dünyaya gelecek kismetse,listede ilk siraya cikmis bulunuyorum 1 nisan sakasi gibi oldu ama!!!!

bende iyice sabırsızlanmaya başladım.dün eşimde doğsada kucağımıza alsak artık diyor.vaktinde gelsin bebişlerimiz

kızlar bende çok sabırsızlanıyorum artık 33 haftalık oldum,daha bebişim donmedı haftaya pazartesı dr randevum var bakalım donecekmı o zamana ama sankı şu haftalar zaman geçmiyor gibi geliyor bana

selam kizlar bu hafta doktor randevum vardi bebisimin kilosu normale dönmüs hatirlarsaniz gecen ay kilosunu az bulmustu doktorum 33 hafta bitti 1735 gram olmus :)
kizlar bizim dogum 10 nisana ertelendi (sezeryan) bu arada oglumun adi DENIZ olucak insallah .....

kizlar nisan annelerinin liste basisi olarak tam 36 haftamizi doldurduk. cok sukur premature olmakdan kurtulmusuz. kizimin kilosuda 3 kiloya yaklasmis. ters donmus her sey tamam gibi bundan sonra 3 hafta icinde dogum olabilirmis. bende hala 12 kiloda duruyorym cok sukur:))

olurda martin son haftasi dogum yaparsam bbile ben bi nisan annesiyimmmm. tabi beni hala araniza kabul ederseniz:a015:

insallah sizden de boyle guzel haberler bekliyoruzzzz

ayy ne guzell canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ya bende 33 oldumm ayy dogum hıkayen okumak ıcın sabırsızlanıyorumm

zamanında gelır saglıcakla gelır ınsanlahhh

benimde nisanın başında cumartesi dr gidicem çok merak ediyorum inşallah herşey yolundadır senin adına çok sevindim bakarsın ikimizde bir nisanda doğuruyormuşuz ne güzel olur:)

tebrık ederım canım umarım hepımız sag saglım alırız bebıslerı kucaklarımıza su uc hafta gecse bende atlatacagım ınsallah erken dogum rıskını

Canım,tebrik ederim..maşallah güzel kızına:) bende cuma gidicem doktora bakalım oğluşum ne kadar olmuş:)

X