nisan annelerı buraya

viloacim gecmis olsun canim, artik sonalra geliyoruz dikkat etmek gerek. insallah hayirlisiyla allah hepimizi kurtalsin

zeliscik sana da gecmis olsun. aman bebegin hareketleri cok onemli benim doktorum ilk bebegin hareketleri nasil diye soruyo. eger hareket azligi devam ederse hemen doktorunu ara derim. biz elimizden geleni yapalimda gerisi allaha kalmis

sagol hayatim, giremedim iki gundur is yogunlugundan aklim kaldi burda. hemen firsat bulunca girim dedim. sen naptin her sey yolundadir insallah

masallah hayatim cok guzel. ya bende de bi yanma basladi hic sorma, kizimin saclarimi cikiyor yoksa baska bisey mi anlamadim ama karnimin sag ust kosesi felakett

selam kizlar bende nisan annesiyim ama beni listeye almamisin kibela24 :)

masallah hayatim cok guzel. ya bende de bi yanma basladi hic sorma, kizimin saclarimi cikiyor yoksa baska bisey mi anlamadim ama karnimin sag ust kosesi felakett
canım sen 32 desın bıraz once nette baktım bu haftda mıde yanması olabılır
yastık koyup yatın denıyor..

sureklı mı agırıyor canım ara aramıı

allah hepimize hayirli dogumlar nasip etsin ben calismiyorum kibela harf hatasi var calisiyon mu anladim :)

yok ....yurt dısındasın nısan annlerı lıstesını bılgılerını yaz eklıyım canımmm...

X