Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla 6 gün içinde dollenmisse bilemicem hemen çıkar mı böyle teste 😂
Olabilir tam bilmiyorum ama benimde orta koyulukta çıkıyo testlerim yumurtlama üzerinden 9 gün geçti çatlama günü silikleşmişdi 2 gün önce ve bugün yaptım daha koyu çıkıyo bu işten bende bişey anlamadım bata 5 gün var bekliyorum bende 🤗

Olabilir tam bilmiyorum ama benimde orta koyulukta çıkıyo testlerim yumurtlama üzerinden 9 gün geçti çatlama günü silikleşmişdi 2 gün önce ve bugün yaptım daha koyu çıkıyo bu işten bende bişey anlamadım bata 5 gün var bekliyorum bende 🤗
Belirtin var mı benim kaç gündür sağ kasigim ağrıyor böyle batma girip çıkıyor. Ama benim bat daha var 15 nisan ben erken yumurtladim ve şimdi yine herhalde.

Belirtin var mı benim kaç gündür sağ kasigim ağrıyor böyle batma girip çıkıyor. Ama benim bat daha var 15 nisan ben erken yumurtladim ve şimdi yine herhalde.
Benimde arada sağ arada sol kasığım batıyo bide 2 3 gündür adet sancısı giriyo arada alt karnıma hafifte bel ağrım var üstüne bugün temizlik yaptım dahada ağrıdı 🤦🏻‍♀️

Yarn bi erken gebelik testi mi yapsan acaba bata az kalmış ☺️

Kızlar benim başım ve karnım ağrımaya başladı sanırım geliyor kırmızılar bu ayı da boş geçtik nasip Bir dahaki aya İnşallah Mayıs topiğinde görüşürüz :rapci::rapci:

Kuzum bebiş yoksa zaten 5 gün sonra regl olurum beklememe gerek kalmaz 😂 kasık batmalarım alt karın ağrım var ara ara gelen bide bel ağrım var biraz 🤦🏻‍♀️
Benimde 6 gün var bata adet olacak gibi ağrılarım vardı sağ kasıkta bugün geçti ama göğüslerim hassaslaştı geceden beri . Normalde hiç öyle olmaz. Bir umut bekliyorum

Benimde 6 gün var bata adet olacak gibi ağrılarım vardı sağ kasıkta bugün geçti ama göğüslerim hassaslaştı geceden beri . Normalde hiç öyle olmaz. Bir umut bekliyorum
Benim bide yumurtlamadan beri aşırı akıntım var beyaz kremsi. göğüslerimde adet öncesi hep şişer ağrır aşırı olmadığı müddetçe onu belirtiden saymıyorum pek. Bi yanımda adet olcam korkusu var ağır basan bi yanımda hem rahim filmi çektirdim bu ay hemde progesteron değerim iyi çıktı o yüzden bi umut diyorum bu ay çok karmakarışığım

X