Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben kürlere tövbe ettim valla 3 ay hayıt otu aslan pençesi civanperçemi içtim geçen ay soğan kürü denedim hemen üstüne kist var amh 14.34 çıktı dedim bir daha tövbe
Aaaaa demek herkese aynı etkiyi vermiyor kuzum ben hayıt otu hariç hepsini yaptım hormonlarım düzeldi şükür adetin 2.günü bal tarçın çörekotu kürüne başlıcam ondan bişey olmaz inşallah

Aaaaa demek herkese aynı etkiyi vermiyor kuzum ben hayıt otu hariç hepsini yaptım hormonlarım düzeldi şükür adetin 2.günü bal tarçın çörekotu kürüne başlıcam ondan bişey olmaz inşallah
Öyle valla herşeyin en anormali beni buluyor zaten. Dün doktor ilk defa amh değerini 14 gördüm dedi

Dün doktor yumurtan ya çatladı ya da çatlayacak demişti testim de bugün silikleşti ama sizce neden yumurtlama günü tam koyulaşmamış olabilir arkadaşlar. Yumurta tam gelişmediği için olabilir mi? Öyle olsaydı doktor söylermiydi? Yine kafamda deli sorular.

Eklentiler

• IMG20220330184119.jpg
    113,1 KB · Görüntüleme: 28
Ortadakiler pik kuzum bazen testler böyle çıkartıyor

İnşallah bu silik olanlarda yumurtlama dır benimde öyleydi hiç tam anlamıyla pikk göremedim doktor görmüştür de demiştir canım yoksa neden desin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…