Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1 Nisanın çiçek kadınları
@seklla
yirmibesekim
@zennure00
@Eses1
marshmelov
C Cmz
Aranızda test yapan oldu mu ??? Hadi bize güzel haberler verinde mutlu olalım
@Mavi
1 Nisanın çiçek kadınları
@seklla
yirmibesekim
@zennure00
@Eses1
marshmelov
C Cmz
Aranızda test yapan oldu mu ??? Hadi bize güzel haberler verinde mutlu olalım
Ben henüz yapmadım progestan kullanıyorum doktor adet tarihinden 1 hafta sonra olmazsan test yap dedi o kadar bekler miyim bilmiyorum gerçi ama bazı belirtiler var sol kasıkta ara ara giren sancılar ve yoğun akıntı gibi

Oyyy hadi sağlıkla gelsin beklicez seni inşallah güzel haberlerle gelirsin

Kuzum adetin geçtikten sonra yeniden test yap senin gibi olan bı arkadas oldu aynı şeyi dedim adeti geçtikten 2 gün sonra pozitifi gördü umudunu kaybetme o yüzden adet olana kadar hep umut var

Kuzum adetin geçtikten sonra yeniden test yap senin gibi olan bı arkadas oldu aynı şeyi dedim adeti geçtikten 2 gün sonra pozitifi gördü umudunu kaybetme o yüzden adet olana kadar hep umut var
Eğer gecikirse yapıcam canım.
Burda 11.-12. Günler kaset testte pozitif görenleri görünce umudum kalmadı tabi herkesin hcg yükselişi aynı değildir de. Bu sefer kafamdan çıkardık en azından, gecikirse sürpriz olsun bana
Bu arada yumurtlamadan beri yoğun göğüs ağrım var, kasıklarımda da hafif batma-ağrı hiç geçmedi. Aynı belirtiler regl ye de işaret ediyor olabilir. Çok stresli bir süreçmiş, 4 ayım bu.

Hiç akışına bırakmadık hep yumurtlamayı takip ettik eşimin sonuçları da ortadayken çok kasmak istemiyorum ilişkimiz çok etkileniyo.Doktordan başka herkes ikna oldu öyle söyliyim

Senle aynı gidiyoruz benim döngüm 26 gün en son 2 gün önce test yaptım negatifti predictor yani 11.gün falan sanırım yumurtlamadan bakalım yarın bat günü gecikirsek yine bir test yaparız ne dersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…