Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-29-11-45-36-16_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-03-29-11-45-36-16_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    21,2 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_2022-03-29-11-45-32-99_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-03-29-11-45-32-99_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 37
1 Nisanın çiçek kadınları 🌸🌸🌸
@seklla
yirmibesekim yirmibesekim
@zennure00
@Eses1
marshmelov marshmelov
C Cmz
Aranızda test yapan oldu mu ??? Hadi bize güzel haberler verinde mutlu olalım 🤲😊 🌸🌸🌸👼👼👼
@Mavi
1 Nisanın çiçek kadınları 🌸🌸🌸
@seklla
yirmibesekim yirmibesekim
@zennure00
@Eses1
marshmelov marshmelov
C Cmz
Aranızda test yapan oldu mu ??? Hadi bize güzel haberler verinde mutlu olalım 🤲😊 🌸🌸🌸👼👼👼
Ben henüz yapmadım progestan kullanıyorum doktor adet tarihinden 1 hafta sonra olmazsan test yap dedi o kadar bekler miyim bilmiyorum gerçi 🤭 ama bazı belirtiler var sol kasıkta ara ara giren sancılar ve yoğun akıntı gibi

@Mavi

Ben henüz yapmadım progestan kullanıyorum doktor adet tarihinden 1 hafta sonra olmazsan test yap dedi o kadar bekler miyim bilmiyorum gerçi 🤭 ama bazı belirtiler var sol kasıkta ara ara giren sancılar ve yoğun akıntı gibi
Oyyy hadi sağlıkla gelsin beklicez seni inşallah güzel haberlerle gelirsin 😊🤲

Canım ben yumurtlama üzerinden 11. ve 12. Günde Kaset test yaptım negatif çıktı. 11. Gün yaptığım test 1-2 saat sonra kırmızı çizgi çıkmıştı fakat kurumaymış. Su damlatınca da gitti. 12. Gün negatif gördüm zaten. Umudum yok.
Kuzum adetin geçtikten sonra yeniden test yap senin gibi olan bı arkadas oldu aynı şeyi dedim adeti geçtikten 2 gün sonra pozitifi gördü umudunu kaybetme o yüzden adet olana kadar hep umut var 🤲😊

Kuzum adetin geçtikten sonra yeniden test yap senin gibi olan bı arkadas oldu aynı şeyi dedim adeti geçtikten 2 gün sonra pozitifi gördü umudunu kaybetme o yüzden adet olana kadar hep umut var 🤲😊
Eğer gecikirse yapıcam canım.
Burda 11.-12. Günler kaset testte pozitif görenleri görünce umudum kalmadı tabi herkesin hcg yükselişi aynı değildir de. Bu sefer kafamdan çıkardık en azından, gecikirse sürpriz olsun bana 😄
Bu arada yumurtlamadan beri yoğun göğüs ağrım var, kasıklarımda da hafif batma-ağrı hiç geçmedi. Aynı belirtiler regl ye de işaret ediyor olabilir. Çok stresli bir süreçmiş, 4 ayım bu.

Kuzum 8 ay içinde olmazsa farklı doktora gidip aşılamaya gidin belki bu zamana kadar yumurtlamaya denk gelmediniz tek seferde denk gelen yumurtlamada illa olacak diye bişey yok, 3 ay yumurtlama takibi yapıp deneyin o zaman olmazsa aşılama yaptırirsiniz canını sıkmaya gerek yok stresten bile olmuyor olabilir kafanı rahatlat biraz 😊
Hiç akışına bırakmadık hep yumurtlamayı takip ettik eşimin sonuçları da ortadayken çok kasmak istemiyorum ilişkimiz çok etkileniyo.Doktordan başka herkes ikna oldu öyle söyliyim 😅

Eğer gecikirse yapıcam canım.
Burda 11.-12. Günler kaset testte pozitif görenleri görünce umudum kalmadı tabi herkesin hcg yükselişi aynı değildir de. Bu sefer kafamdan çıkardık en azından, gecikirse sürpriz olsun bana 😄
Bu arada yumurtlamadan beri yoğun göğüs ağrım var, kasıklarımda da hafif batma-ağrı hiç geçmedi. Aynı belirtiler regl ye de işaret ediyor olabilir. Çok stresli bir süreçmiş, 4 ayım bu.
Senle aynı gidiyoruz benim döngüm 26 gün en son 2 gün önce test yaptım negatifti predictor yani 11.gün falan sanırım yumurtlamadan bakalım yarın bat günü gecikirsek yine bir test yaparız ne dersin 😁

X