Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağlık olsun canım yaa benimde aynı yarın adet günüm umudum yok fazla calisamadim. Bu ay bal çörekotu tarçın denicem bakalım nolucak 🙄
Ben denedim biraz onu ama olmadı bişey belkide saf bal olmadığı için olmadı bilmiyorum 😏 inşallah senin hakkında hayırlısı olur ben düşünmüyorum bir süre oluruna bıraktım 😊

Ben denedim biraz onu ama olmadı bişey belkide saf bal olmadığı için olmadı bilmiyorum 😏 inşallah senin hakkında hayırlısı olur ben düşünmüyorum bir süre oluruna bıraktım 😊
Bide saf balla deneseydin keşke ben öyle denicem bakalım sonuç ne olucak olmazsada ummadigimiz anda olur napalim hayırlısı olsun ☺️

✋✋✋✋ Selam kızlar bu gün adetim geçeli 9 oldu 5.günde testi negatifti yarın sabah ilk idrarla tekrar test yapıyım diyorum sizce çıkarmı yoksa 15 günü beklemeliyim geç döllenme oldu çünkü adet olacağım günden buyana şeffaf akıntım var göğüslerim 2 gündür balon gibi oldu göğüs ucu çevresi kocaman oldu kafam çok karışık ya Allahım adetim 1 gün bari geçsede hamileyim diye heveslensem diyordum hiç geçmezdi çünkü şimdi 9 gün oldu hala adet olmadım olsaydı 5.günde çıkmazmıydı ya aklımda deli sorular🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

✋✋✋✋ Selam kızlar bu gün adetim geçeli 9 oldu 5.günde testi negatifti yarın sabah ilk idrarla tekrar test yapıyım diyorum sizce çıkarmı yoksa 15 günü beklemeliyim geç döllenme oldu çünkü adet olacağım günden buyana şeffaf akıntım var göğüslerim 2 gündür balon gibi oldu göğüs ucu çevresi kocaman oldu kafam çok karışık ya Allahım adetim 1 gün bari geçsede hamileyim diye heveslensem diyordum hiç geçmezdi çünkü şimdi 9 gün oldu hala adet olmadım olsaydı 5.günde çıkmazmıydı ya aklımda deli sorular🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔
Direk kan versen daha iyi olur gecikmenin sebebi ortaya çıkar

Geç döllenme olursa 15 gün gecikme olmadan kanda da çıkmayabiliiyormuş şimdi 1 hafta geçti negatif sonuç alıp sonrada gecikmenin 15 gününü beklemek istemiyorum en iyisi 15 günde gidip kan vermek diye düşünmüştüm
9.ncu gunundesin kanda çıkar artık

Canım ya ben doktora gittim dün pkos var dedi bu şekilde hamile kalman zor istersen infertilite ye git dedi bende şuan düşünmüyorum dedim düşünürsen direk oraya git zaman kaybetme dedi ne yapcam bilmiyorum 😔
Canım yaa üzülme en azından yol göstermiş doktor bir süre bekle sonra gidersin olmazsa mecbur gidicez bak ben daha ne olduğunu bilmiyorum bile tahlillemi belli oldu

X