Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yeniden Bol bebiş haberi aldığımız bir topik olması dileğiyle 🤲😊 Nisan ayı Bat tarihleri kabulü başlamıştır 🌸🌸 Listeye eklenmek isteyen arkadaşlar beni etiketleyerek Bat tarinizi yazarsanız sevinirim 😊😊

Kullanıcı adı Bat TarihiSONUÇ
@Mervis26901 Nisan
L Lotus00 1 Nisan
@Eses11 Nisan
@marshmelov1 Nisan
@gokceoz091 Nisan
@Umuthepvar451 Nisan
@Cmz1 Nisan
@Onyilsonra_2 Nisan
@minezmn412 Nisan
ZeyElif ZeyElif 3 Nisan
zrn88 zrn88 4 Nisan
@Mavisevenkadin4 Nisan
Mavigrill Mavigrill 5 Nisan
@undomielk5 Nisan
@Feyzaakncc5 Nisan
@Kaderr275 Nisan
@Mucize13575 Nisan
@Mer1234586 Nisan
@peonia6 Nisan
@Esvera7 Nisan
@yaren34197 Nisan
@lacivertgibimi7 Nisan
@defne458668 Nisan
@cerka8 Nisan
@Karauzumm8 Nisan
@Gzmyts538 Nisan
@Teach_9 Nisan
@Nunu369 Nisan
A Ayrk 9 Nisan
@Kelebenkk9 Nisan
@Dua46149 Nisan
@Feslegeen10 Nisan
@bshk199311 Nisan
@aysesngul12 Nisan
@AryaEvaninAnnesi12 Nisan
12 Nisan
@Busraslankara13 Nisan
@Nasipolsunn13 Nisan
@yinene14 Nisan
@verybronze14 Nisan
@A R Y A15 Nisan
@evremmrv16 Nisan
@justderya21 Nisan
@Bsslce28 Nisan
Canım benim de 1 Nisan:) Mavigrill Mavigrill

Yeniden Bol bebiş haberi aldığımız bir topik olması dileğiyle 🤲😊 Nisan ayı Bat tarihleri kabulü başlamıştır 🌸🌸 Listeye eklenmek isteyen arkadaşlar beni etiketleyerek Bat tarinizi yazarsanız sevinirim 😊😊

@Mervis26901 Nisan
yirmibesekim yirmibesekim 1 Nisan
L Lotus00 1 Nisan
@Eses11 Nisan
@marshmelov1 Nisan
@gokceoz091 Nisan
@Umuthepvar451 Nisan
@Cmz1 Nisan
@Onyilsonra_2 Nisan
@minezmn412 Nisan
ZeyElif ZeyElif 3 Nisan
zrn88 zrn88 4 Nisan
@Mavisevenkadin4 Nisan
@undomielk5 Nisan
@Feyzaakncc5 Nisan
@Kaderr275 Nisan
@Mucize13575 Nisan
@Mer1234586 Nisan
@peonia6 Nisan
@Esvera7 Nisan
@yaren34197 Nisan
@lacivertgibimi7 Nisan
@defne458668 Nisan
@cerka8 Nisan
@Karauzumm8 Nisan
@Gzmyts538 Nisan
@Teach_9 Nisan
@Nunu369 Nisan
A Ayrk 9 Nisan
@Kelebenkk9 Nisan
@Dua46149 Nisan
@Feslegeen10 Nisan
@bshk199311 Nisan
@aysesngul12 Nisan
12 Nisan
@Busraslankara13 Nisan
@Nasipolsunn13 Nisan
@yinene14 Nisan
@verybronze14 Nisan
@A R Y A15 Nisan
@evremmrv16 Nisan
@justderya21 Nisan
@Bsslce28 Nisan
Liste de 12 Nisan boş varsa alalım orayada bı kişi ajskdkdkfk 🤣😁

kızlar merhaba. bu hafta yumurtlama haftam. değerlendiriyoruz. ama yine de cuma gününe doktor rand aldım. ilk kez bu doktora gideceğim. adet öncesi gideyim ki adet olursam çağırıp hormon tahlillerime, yumurtalık takibime baksın istedim. sorum şu, eğer bu hafta döllenme olursa cuma günkü muayne zararlı olur mu?

Kızlar bir şey sormak istiyorum sabah ovulasyon yapacaktım fakat unuttum bir saat önce sıvı alımını durdurdum sıvı almadan bir şeyler yemek de etkiler mi sonucu. Yoksa bir etkisi olmaz mı.

Kızlar bir şey sormak istiyorum sabah ovulasyon yapacaktım fakat unuttum bir saat önce sıvı alımını durdurdum sıvı almadan bir şeyler yemek de etkiler mi sonucu. Yoksa bir etkisi olmaz mı.
Sıvı almadigin süreç sıkıntı olmaz kuzum yemek yiyebilirsin etkilemez

@Mervis26901 Nisan
yirmibesekim yirmibesekim 1 Nisan
L Lotus00 1 Nisan
@Eses11 Nisan
@marshmelov1 Nisan
@gokceoz091 Nisan
@Umuthepvar451 Nisan
@Cmz1 Nisan
@Onyilsonra_2 Nisan
@minezmn412 Nisan
ZeyElif ZeyElif 3 Nisan
zrn88 zrn88 4 Nisan
@Mavisevenkadin4 Nisan
@undomielk5 Nisan
@Feyzaakncc5 Nisan
@Kaderr275 Nisan
@Mucize13575 Nisan
@Mer1234586 Nisan
@peonia6 Nisan
@Esvera7 Nisan
@yaren34197 Nisan
@lacivertgibimi7 Nisan
@defne458668 Nisan
@cerka8 Nisan
@Karauzumm8 Nisan
@Gzmyts538 Nisan
@Teach_9 Nisan
@Nunu369 Nisan
A Ayrk 9 Nisan
@Kelebenkk9 Nisan
@Dua46149 Nisan
@Feslegeen10 Nisan
@bshk199311 Nisan
@aysesngul12 Nisan
12 Nisan
@Busraslankara13 Nisan
@Nasipolsunn13 Nisan
@yinene14 Nisan
@verybronze14 Nisan
@A R Y A15 Nisan
@evremmrv16 Nisan
@justderya21 Nisan
@Bsslce28 Nisan
Merhaba, Ocak ayında Transferime bir gün kala :KK43: Kovid testim pozitif çıkması ,nedeniyle 3 ay ertelenen transferim 12 Nisan, bat tarihimle yeniden başlayacak inş. beni de listeye eklermisin? mavigrill

Merhaba, Ocak ayında Transferime bir gün kala :KK43: Kovid testim pozitif çıkması ,nedeniyle 3 ay ertelenen transferim 12 Nisan, bat tarihimle yeniden başlayacak inş. beni de listeye eklermisin? mavigrill
Ekler misin ne demek tabiki de eklerim 😘 inşallah güzel olur sizin için bundan sonraki süreç merakla güzel haberlerini beklicem 🤲😊 Hoşgeldin canım 🌸😘

Bende öyle oldu herkeste değişiyormuş ilaçtan sonra 3 günde olanlarda varmış benim 10 günü buldu gebelik varsa tutunur yoksa söker için rahat olsun agrilarinida ilaç yapıyordur yan etkisi biraz fazlaydı 😊
Gecen ay benim baska bir rahatsizligim vardi cnm, 3 kutu antibiyotik kullandim. Onun stresi, Hsgye girdim giricem ciktim stresi, esimin covit olmasi derken tek atis bile yapamadik 😂😂😂 Bu ay da adet olucam da ondan sonra saglikli bir donguye giricem diye neredeyse hic orali olmadik. 3 kez oylesine ovu testi yaptim, ilk kez kullanacagim icin deneyeyim dedim. Orada da kayda deger bi cizgi goremeyince saldim gitti. Ben biraz iliski durumuna dikkat edeyim o zaman. Dr.a ilk gidisimde daha iyi durumdaydi yumurta meselesi. Ilaclari kullandikca hsg filan durum kotulesti. Strese de girdim ilaclarin yan etkileri nedeniyle. Belki o nedenle boyle oldu. Adetim zamaninda gelseydi, kendi haline birakacaktim, olmadi. Bekliyorum sadece.

Gecen ay benim baska bir rahatsizligim vardi cnm, 3 kutu antibiyotik kullandim. Onun stresi, Hsgye girdim giricem ciktim stresi, esimin covit olmasi derken tek atis bile yapamadik 😂😂😂 Bu ay da adet olucam da ondan sonra saglikli bir donguye giricem diye neredeyse hic orali olmadik. 3 kez oylesine ovu testi yaptim, ilk kez kullanacagim icin deneyeyim dedim. Orada da kayda deger bi cizgi goremeyince saldim gitti. Ben biraz iliski durumuna dikkat edeyim o zaman. Dr.a ilk gidisimde daha iyi durumdaydi yumurta meselesi. Ilaclari kullandikca hsg filan durum kotulesti. Strese de girdim ilaclarin yan etkileri nedeniyle. Belki o nedenle boyle oldu. Adetim zamaninda gelseydi, kendi haline birakacaktim, olmadi. Bekliyorum sadece.
Gelir gelir stres yapma antibiyotik çok etkiliyor zaten bir sürü süreç gecirmişsin rahatla vücudun dinlensin oda bu süreçte sökülür 😊

X