Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biz ne ara ikinci çocukları yapicaz bilmiyorum 😁 Ben şimdi üstekilere durumu nasıl anlaticam onuda bilmiyorum herşey çorba oldu 🤣😁
1 sene sonra ikinciyide çıkarırız aradan çok bekletmemek lazımki yine bu kadar uğraşmayalım 😂 kız anlatma boşver önemli bi gelişme olursa o zaman söylersin 😂

1 sene sonra ikinciyide çıkarırız aradan çok bekletmemek lazımki yine bu kadar uğraşmayalım 😂 kız anlatma boşver önemli bi gelişme olursa o zaman söylersin 😂
Rahim filmine onlarla giderim kocam izin alamıyor patronları saolsun gudubet 😁🤣

Kızlar herkese merhaba burada yeniyim Son adet tarihim 3 şubat sekiz şubatta rahim filmi çektirdim hala adet olmadım 5 martta adet olmam gerekiyordu 15 gün gecikmem var ama hiçbir belirtim yok ne yapacağımı bilmiyorum ☹️

Kızlar herkese merhaba burada yeniyim Son adet tarihim 3 şubat sekiz şubatta rahim filmi çektirdim hala adet olmadım 5 martta adet olmam gerekiyordu 15 gün gecikmem var ama hiçbir belirtim yok ne yapacağımı bilmiyorum ☹️
Normalde gecikmen olurmu? Gebelik testi yaptınmı?

Adetim iki gün geçinde kan tahlili yaptım 0.57 çıktı . Negatif
Sekiz gün önce de kahverengi dört damla leke gördüm hah adet oldum dedim ardından ne gelen oldu ne giden 🥺

Kızlar selam benimde bat 31 mart 1 nisan gibi duruyor :) bende perşembe günü yumurtladım cuma cumartesi devam etti ve bugün yani pazar günü çatladım. Üç gün sürmesi kötü birşeymi ? Bide adetim yumurtladığım günden 14 gün sonramı yoksa çatladığı günden 14 gün sonramı olacak🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Kızlar selam benimde bat 31 mart 1 nisan gibi duruyor :) bende perşembe günü yumurtladım cuma cumartesi devam etti ve bugün yani pazar günü çatladım. Üç gün sürmesi kötü birşeymi ? Bide adetim yumurtladığım günden 14 gün sonramı yoksa çatladığı günden 14 gün sonramı olacak🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Kötü bişey değil canım kaç gün sürdüğü değişken bi durum. Çatladıktan sonra sayıyosun ama 14 kesin değil 14 16 arası oluyo değişiyo oda

Eklentiler

• 16477963403056348428933543378099.jpg
    16477963403056348428933543378099.jpg
    98,9 KB · Görüntüleme: 25
18 aydır uğraşıyoruz bizde 😁 Ben ilk etapta epilepsi olduğu için bende bişey var deyip doktor doktor gezdim gittiğim her doktor 3 ay deneyin olmazsa gelirsin, 4 ay deneyin olmazsa gelirsiniz diye diye 1 seneyi bulduk..Sonra ovü testlerinden aldım 3 ay denedim yine olmayınca son çare farklı bı doktora gittim oda eşimi çağırdı direk. Eşimin değerleri düşük çıktı.. Aşılama yapılması gerek dedi eşime takviyeler felan verdi 3 ay sonra ben aşılamayı istemedim bı 6 ay kullansin sonra yaparız şuan bu değerlerle aşılamada tutmaz daha çok moralimiz bozulur hemde maddi olarak sarsar dedim 😁 Neyse sonra o süreçte kovit felan olduk dedim biz bi ürolojiye gidelim bu düşüklüğün sebebi neden kaynaklı hemde kontrole gireriz dedim tekrar sperm testi yapıldı adamın değerleri çok yüksek çıktı doktor ilk testin yanlış olabileceğini söyledi ama ben pek sanmıyorum 😁 böyle olunca bizim aşılama iptal oldu şimdi oturduk bebişin gelmesini bekliyoruz 😁 Sadece ben sürekli enfeksiyon geçirdiğim için tuplerimden şüpheleniyorum bu ayda olmazsa önümüzdeki ay rahim filmi cektiricem bakalım nasip 😊
Geçmiş olsun canım ; ben bu tüpkısmı ile ilgili olanı çok bilemiyorum 😒🥺 arkadaşımda vardı öyle kendinden sanıyordu değerleri yüksekti ; en son eşinin değerine bkıldı.. onda sperm yokmuş.. (ismi aklıma gelmedi) ameliyatlık Yani 🥺 Allah herkese şifa versin inşallah.. ✨

X