Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cok istiyorum böyle her saat başı test yapayım oldu mu olacak mı diye bekliyim amaan olmazsa birdahaki ay demeyi cok istiyorum ama cok yoruldum artık 1 yıldır git gel bak hic yasmad8gim acıları duyguları sığdırdım ama sütten ağzı yanan yoğurdu üfler ya benimkide o hesap işte 3 gun geçmiş hala cesaret edemiyorum

Ah canım benim, eminim çok zor olduğuna inan. Ama işte rabbim ne zaman ol derse Sen umudunu kaybetme Elbet olacak öpüp koklayacaksın 3 gün geçti diyorsun bak kendine eziyet etme hemen kan ver. Bak benim daha 1 hafta var bata sağlık ocağındam randevu aldım hadi al sende sabah kan verelim güzel haberler gelsin insallah

Bende yarına aldım bakalım hayırlı haberlerle geliriz inşallah

Hanimlar bebeklileri tebrik ederimmm hayirla saglikla kucaginiza alin bebeklerinizi insallah Bekleyenlerde guzel haberlere olsun Ben bu ay ara vericem bunaltici olabiliyo bu surec bir ay eski ben gibi olmak istedim Hepinize sevgilerimi iyi dileklerimi yolluyorum hayirli ramazanlariniz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…