Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Er yada geç sonucu öğreneceğiz ☺️ Hayırlı olan olsun hepimiz için 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Hepimizin gönlüne göre olsun inşallah sağlıkla bebelerimizi kucağımıza alalım.
Bence hiç korkmayın, gönlünüzü ferah tutun❤️
Cok istiyorum böyle her saat başı test yapayım oldu mu olacak mı diye bekliyim amaan olmazsa birdahaki ay demeyi cok istiyorum ama cok yoruldum artık 1 yıldır git gel bak hic yasmad8gim acıları duyguları sığdırdım ama sütten ağzı yanan yoğurdu üfler ya benimkide o hesap işte 3 gun geçmiş hala cesaret edemiyorum

Cok istiyorum böyle her saat başı test yapayım oldu mu olacak mı diye bekliyim amaan olmazsa birdahaki ay demeyi cok istiyorum ama cok yoruldum artık 1 yıldır git gel bak hic yasmad8gim acıları duyguları sığdırdım ama sütten ağzı yanan yoğurdu üfler ya benimkide o hesap işte 3 gun geçmiş hala cesaret edemiyorum
Ah canım benim, eminim çok zor olduğuna inan. Ama işte rabbim ne zaman ol derse🙏🏼 Sen umudunu kaybetme ❤️ Elbet olacak öpüp koklayacaksın❤️❤️❤️ 3 gün geçti diyorsun bak kendine eziyet etme hemen kan ver. Bak benim daha 1 hafta var bata sağlık ocağındam randevu aldım hadi al sende sabah kan verelim güzel haberler gelsin insallah 🥰🥰

Ah canım benim, eminim çok zor olduğuna inan. Ama işte rabbim ne zaman ol derse🙏🏼 Sen umudunu kaybetme ❤️ Elbet olacak öpüp koklayacaksın❤️❤️❤️ 3 gün geçti diyorsun bak kendine eziyet etme hemen kan ver. Bak benim daha 1 hafta var bata sağlık ocağındam randevu aldım hadi al sende sabah kan verelim güzel haberler gelsin insallah 🥰🥰
Bende yarına aldım bakalım hayırlı haberlerle geliriz inşallah

Hanimlar bebeklileri tebrik ederimmm hayirla saglikla kucaginiza alin bebeklerinizi insallah 🙏 Bekleyenlerde guzel haberlere olsun 💕 Ben bu ay ara vericem bunaltici olabiliyo bu surec bir ay eski ben gibi olmak istedim 😁 Hepinize sevgilerimi iyi dileklerimi yolluyorum hayirli ramazanlariniz olsun 😚

X