Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar hepinizi uzaktan okudum buay sessizcee. Batım bugündü cuma günü erken gebelik testinde gözle görülür çizgi çıktı cumartesi kan verdim 101 çıktı pazartesi 246 çıktı çok şükür artış oldu haftaya çarşamba gel dedi doktor. Gerçekten bu çok bereketli bir ay oldu Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin hamilelerde sağlıkla kucaklarına alsın inşaAllah

Hayırlı olsun inşallah canım benim seni de biliyorum vajinismus grubundan çok sevindim hamile olmana

Harika, gözünüz aydin saglikla kucaginiza almak nasip olsun insallah

Benimde akıntım çoğaldı sarimtrak ve sabahtan beri ağrı girip çıkıyor olucağmi hissediyorum. Bu ay da olmadı
Benim tek belirtim biraz fazla gaz ve enfeksiyona benzer sarı akıntıydı 1hafta falan sürdü ben enfeksiyon sandım ama başkalarından da duydum kiminde beyaz kremsi kiminde sarı benimki sarı gibiydi valla

Benim tek belirtim biraz fazla gaz ve enfeksiyona benzer sarı akıntıydı 1hafta falan sürdü ben enfeksiyon sandım ama başkalarından da duydum kiminde beyaz kremsi kiminde sarı benimki sarı gibiydi valla
Negatif testleri görünce umudum yok artık valla regl bekliyorum öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…