Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bu arada kızlar bir soruda benden gelsin hamile anneler size soruyorum sigara kullanıp hamile kalan var mı aranızda? ben bu sigarayı bırakamadım ama saman gibi bir sigara aldım tüm oranları 1 olan bırakamayınca böyle bir çözüm buldum ama aklımda hep şu soru var ya olmazsa bu sigara yüzünden diye

Ben kızıma hamile kalmadan deli gibi içiyordum hamile olduğumu öğrenince bırakmıştım tiksinme geliyor zaten.Suan hala içiyorum 2 gebelik için uğraşıyorum olmadı bir türlü azaltamadim da.

hıı hıı 1200 ya da 1300 mü öyle bişeylerdi artış orantılı mı diye gideyim dedim
4 ya da 5 gun sonra gitmelisin bence hem kendini hem bebeği strese sokma beslenmene dikkat et ağır kaldırma, oruca ara ver Allahn izniyle sağlıkla kucağınıza alırsınız

İnşallah kuzum tez vakitte inşallah
Birşey soracaktım sana sen hayıt otu çayı mi içmiştin canım.. tohumunu aldım da adet olursam içerim diye bu ay hiç umudum yok çünkü. biraz bilgi verebilir misin ben biraz netten araştırdım ama adetin 2-3 günü başlayıp 15 gün sabah akşam içiliyor doğrumudur?

ayni durumdayiz bende iciyorum gecen ay doktora gittim hormondu rahimdi yumurtalikti her seye bakti normal iyi hatta sigara ictigimi soyledim acilen birak dedi 15 ay oldu deniyoruz her sey yolunda sigara mi sebep diye sordum yumurta kalitesini bozar buda dollenmeyi zorlastirir dedi. Ha sunuda soyledi cat diye birakma azalta azalta birak bide onun stresini yasarsan da kotu dedi..

erkekler içince birşey yok her zorluk her fedakarlık biz kadınlar için

Kuzum ben elendim bana gelsin kırmızılar bu arada şimdi girdim gördüm hayırlı uğurlu olsun canım Rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin Mavigrill

Son düzenleme:
Yook olur mu esimde iciyo dedim heh dedi tam olmussunuz oda biraksin dedi sicakta durmayacakmis sigara icmeyecekmis once o testlerini versin sana sonra hsg cekerim dedi bi vitaminler yazdi bir suru onun icinde
rabbim inşallah emeklerinizin karsılığını verir canım bir bakmışsın herşey güzel olmuş çok yıpranmamışız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…