Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar giremedim 2 gündür kızım hasta..
Biri bana göğüs ağrısını sormuş, yumurtlamadan hemen sonra değil regle 1 hafta kala başlamıştı. Ama her zaman olandan çok çok farklı bi ağrıydı. Regl hassasiyeti gibi değildi. Ama herkeste olacak diye de bir şey yok.
Bu arada yumurtlamadan sonra 6 ya da 7. Günümdeyiö kasık batmam hafif ve ara ara oluyor. Evde vardı erken test yaptım negatif.
Gerçi şu an gerçekten hamilelik düşünecek durumda bile değilim. Sağlık en önemlisi ama insan da o yola girdi mi aklından çıkmıyor işte.

Bat 8 Nisandı dun 2 kaset test pozitif çıktı. Bugun kan testi yaptırdım betam 496 çıktı. Beni de ekleyebilir misiniz?

Kizlar merhabalar bugun pik mi sizce devam edeceğim yapmaya

Eklentiler

• 20220411_124151.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar merhabalar, beni biliyorsunuz silik test ve betası 5 çıkan bugün ve dün olmak üzere evde test yaptım negatif çıktı kan vermeye gitmeye gerek var mı sizce? Kasıklarımda da o kadar gerginlik ağrı var ki anlatamam..

Adetin geçti mi peki kuzum bekle dur bakalım evdeki testlere güvenme hepsinin algıladığı değerler farklı oluyor ve bence gitmelisin kan icin

Merhaba arkadaşlar adet başlangıcına göre 11. Gündeyim.
Tsh değerim 2.11
E2 467
Lh 22.19 çıkmış doktora akşam görünebileceğim bana yorumlayabilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…