Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test yapan var mı kızlar ? Adet günü gecikip bildirim yapmayan arkadaşlar güzel haberler bekliyoruz sizden

Benim hiç umudum yok valla yumurtlamanın 9. Günü erken gebelik testi yaptım negatifti adet belirtilerim de var zaten artık kırmızılar gelince doğru hastaneye gideceğim.
Daha cok erken ama bayagı erken hemde dur daha regl tarihin gelsin

Geçen hafta kan verdim cnm çok şükür artış var yarın sağlık ocağına gidicem çarşamba da kadın doğuma başlıcam anca randevu buldum bide yeni diye erken gitme dedi herkes sen naptın
inşallah ikizdir değerlerin süperdi bizde bekliyoruz kuzum bata daha çok var inşallah bir güzel haberde benden gelir benide haberdar et gelişmelerden mutlaka kalbimden ikiz geçiyor çünkü

Mavigrill 13 Nisan

Kızlar mrb.16 mart adetin ilk günü.3 nisan korunmasız birliktelik yaşadık.Bat 13 nisan.bugun yaptım test negatif adet olacakmisım gibi bel agrisi bacaklarimda cekilme var.acaba regl belirtisi mi gebelik belirtisi mi diye dusunuyorum.birbirine bukadar benzer mi belirtiler yardimci olursaniz sevinirim

Valla hepsi birbirne o kadar cok benziyor ki ben ayırt edemiyorum hamiş arkdaslar cevap versin

Birbirinin aynısı oluyor canım adet günün geçince test yaparsan en doğru sonucu alırsın

Mrb bazi testlerde hemen çıkmıyor ilişkiden 14 gun geçmesi gerekiyor kesin sonuç icin. Bence acele etme. Benimde belirtilerim var reglime 4 gun kaldi hatta iliski gunumuzde aynıymış seninle regl ve gebelik belirtileri ayni neredeyse.insallah gonlune gore olur

Yaa çok tşk ederimolursa ilk olucak oyüzden bukadar sabırsızlandım galibains senin de gönlüne göre olur sonuçlarımızı paylaşalım mutlaka

Canım göğüs hassasiyeti yumurtlamadan kaç gün sonra olmaya başladı

Meyra belirtilerin neydi canım

Merhaba göğüs ağrısı yumurtlama sonrası hemen mi başladı

Kızlar çatlama gününü illa değerlendirmek gerekiyor mu bugün silikleşti ama değerlendiremedim eşimin işi sebebiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…