Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gerekli görmüşlerse içinin rahat ettiği bı doktorda yaptır kuzum geçmiş olsun inşallah tez vakitte guzel haberlerini alırız

Ben herhalde elencem Normalde 1 hafta önce regl belirtim başlar ve başladı yine. Regle 3-4 gün kaldı. Test yaptım erken gebelik negatif. Tüm belirtiler normal regl belirtisi.

Neyse hep diyordum. Kızım isterse olsun kardeşi istemezse olmasın. :) Herhalde azıcık daha vakit var.

Hayırlısı olsun kuzu 1 tane sağlıklı evladın var Rabbim tez vakitte ikinciyi de nasip etsin

kızlar pazartesi laparoskopik ameliyat olucam şansa duaya ihtiyacım var aklınıza gelirse yazımı görürseniz bi dua edin inş başarılı geçer
İnşallah çok sağlıklı bir şekilde çıkacaksın canım benim hiç korkma panik yapma emin ol nasıl olduğunu bile anlamayacaksın 2 gün sonra ayaklanırsın bile için rahat olsun aklına takılan bişe olursa istediğin zaman yazabilirsin.

Kizlar merhabalar bugun 15. Gun dongumun. Ilk kez ovu test kullandim. Biraz koyulaşma var pik midir. Degerlendirme yapsam mi yapmasam mi bilemedim bi fikir verir misiniZ

Eklentiler

• 20220408_140037.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 55
Slm kızlar ben BAT 8 NİSAN.. ewde beta testim yoktu. Hala regl olmadığım için ovulasyon yaptım.. eğer hamileysen çift çizgi çıkarmış öyle duymuştum Fikri olan var mı.?

Slm kızlar ben BAT 8 NİSAN.. ewde beta testim yoktu. Hala regl olmadığım için ovulasyon yaptım.. eğer hamileysen çift çizgi çıkarmış öyle duymuştum Fikri olan var mı.?
ovulasyon testi tam pik yada pike yakın çıkıyormuş buradada test eden arkadaşlar oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…