Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa ben bayramı umutmuştum.. benim de ilk başlangız 4-5 mayıs oluyor tam bayram sonu, vardır bir formul heralde ya merak etme belki kontrol yapıyorlardır..

Gözüküyor canım istersen bı kan ver başında olabilir

ay bu cok tehlikeli ya emin misin, kişisel bir tecrübem yok ama burda okadar cok konu okudum ki kürtaj sonrası rahmim inceldi, yapısıklık oldu vs..
hiç de duymadım kürtaj sonrası kısa sürede gebe kalan. mutlaka farklı doktorlara görün canım

İlk kez duydum böyle bişey rahminde kist mi var neyi temizlicekmis
Ben Ekim 2020 de doğum yaptım Alin bebeğim iki ay yaşadı kaybettik doğumdan sonra kanamalarim hiç azalmadı hem miktarı çoktu hem adet sıklığı arttı rahimde düzensizlikler var dedi parça da kalmış olabilir dedi birde kürtaj sırasında masaj yapacam rahmin çok az yukarda dedi bilemiyorum canım her yolu deniyorum tekrar gebelik için Şubat 2021 den beri olmuyor

6 farklı doktora gittim canım hayırlısı olsun bakalım

günaydın kızlar sat 30marttı ogünden bugüne ovülosyon testine başladım sizede atıyorum pik gördümmü görmedim mi ne oldu hiç birşey anlamadımkendimce pik gibi gördüğüm günleride değerlendirdim. Şuna bir el atın kızlar olmuşmu

Eklentiler

• 20220408_115922.jpg
    127,5 KB · Görüntüleme: 46
Benim fodega geldi bugün canım senin ürünler ne alemde
Ayy dün hepsi geldi mfk man mfk women bide sirkesini söylemiştim bugünde doktordan geldim 21. Günümdeyim çatlamış sonunda sag tarafımda bir tane ben hiç beklemiodum bakalım tutarsa geç döllenme olucam bu arada sabah da eşimlw birlikte yuttuk ürünlerden başla hemen

8 Nisan çatlamış geç çatlamış ama olsun değerlendirin bugunude

İyi canım benim çok şükür gözün aydın bende yarın başlayim dedim sabah alırım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…