Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahahah cok güldüm.. ama düşünsene.. cocuğum senin varlığın bir yapay zekanın seçimiyle oldu diyebilirsiniz ayy harika yaaaa.. bizimkini de embriyolog ahmet amca seçecek bence doktor ne derse tamam diyin.. yani sonucun pozitif olma ihtimalini artıracak herşeye okey diyin..
ben de bugün regl oldum, doktoru aradım, bu ay tüp bebeğe başlamayalım dedi, mayıs ayında spermleri kontrol edip öyle başlayacağız

Hanimlar merhaba 4 gun önce iliskim oldu yani ovulasyon dönemiydi tam. Kasik ağrım var inceden ilk gebeligimde de bu mizmiz agri vardi gecmeyen inceden. O agri var suan kasiklarimda erken mi ?var mi yasayan? Adete 8 gun var . Birde bel ağrısi ve kabizlik var

İki gündür kahverengi bir lekelenme yaşıyorum hafif ağrı geliyor yok oluyor ilk kez böyle bir şey yaşıyorum ne hasta olacağım belli ne olmayacağım dün akşam lekelenme gördüm heh regli oldum dedim bugün hala bir damla böyle bir durum yaşayan var mı

Şu an ben de benzer şeyler yaşıyorum dün ve önceki gün adet sancısı gibi geçmeyen bir sancı vardı bugün kasıklarıma iğne batırılıyormuş gibi hissediyorum. Bat 17 günler geçmiyor sanki inşallah pozitif sonuçlar alırız

İnşallah 3.nuzden de güzel haberler alırız bekliyoruz sonuçlarınızı

O zaman benden 1 hafta sonra falanda den başlayacaksın tecrübelerimi anlatırım sana bizimkisi de tam bayram tatiline denk geliyor nasıl olacak o yumurta takip süreci bilmiyorum o yönden kafam karışık bayram tatilinde doktor çalışmıyordur diye düşünüyorum

Günaydın kızlarr 7-8-9 larda test yapsın da bgn de pozitifler görelim hamiş kalan diğer arkdaslarıda tebrik edeirm saglıkla tutunsunlar

Kizlar dün Dr gittim çatlatma iğnesi verdi bakalım bu ay da olmazsa kürtaj yapalım bilgisayara reset atmak gibi düşün rahmini temizleyelim dedi on kadından üçu böyle gebe kalıyormuş siz de bunu yaşayan oldu mu yani kürtaj sonrası kısa sürede gebe kalan

İlk kez duydum böyle bişey rahminde kist mi var neyi temizlicekmis

Cnm kürtaj bazı doktorlarda artık tavsiye etmiyor. Rahim kürtaj sonrası yapışıyor diye duydum. Rahmini temizlemek için, Rahim filmi ya da histeroskopi öneriyorlar genelde ama sen bilirsin tabi. Hayırlısı olsun

kızlar adete 9 gün var erken gebelik testi yaptım ilişkiden beş gün sonra yapılabilir yazıyor ama erken davrandım galiba. Silik çizgi görüyorum sanki ama tabi görmek istediğim için de görmüş olabilirim. Bu kadar erken yapıp çift çizgi gören var mı erken gebelik testinde çok sabırsızım. iki testim daha var elimde kaç gün sonra yapayım sizce

Gözüküyor sanki hangi marka gebelik testi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…