Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gözüküyor kuzum inşallah sağlıkla ilerler kendine dikkat et ilaç almamaya çalış bitki çayıda içmemeye gayret et, bol bol mevye ye sarımsak soğan ye, limondan da uzak durmaya çalış bebişin seninle 🤲😊
İnşallah🥰🙏🏼 Planlı bir gebelik olduğu için covid olduktan sonra ilac kullanmadım ne olur ne olmaz diye o sürecte de reglim gecikmeye basladı bugünle birlikte 3 gün gecikti, acaba dedim covid mi geciktiriyor yoksa hamilelik mi var, ki semptomları da bi süredir yaşıyordum uyku, iştah açılması, kasık ağrısı vs, bu sabah dayanamadım evdeki son erken gebelik testini kullandım 5 dk da bu görüntü oluştu şok oldum karantinam biter bitmez direkt kan vericem 3 gün sabretmem lazım insallah bu sürecte herşey sağlıkla ilerler🙏🏼

İnşallah🥰🙏🏼 Planlı bir gebelik olduğu için covid olduktan sonra ilac kullanmadım ne olur ne olmaz diye o sürecte de reglim gecikmeye basladı bugünle birlikte 3 gün gecikti, acaba dedim covid mi geciktiriyor yoksa hamilelik mi var, ki semptomları da bi süredir yaşıyordum uyku, iştah açılması, kasık ağrısı vs, bu sabah dayanamadım evdeki son erken gebelik testini kullandım 5 dk da bu görüntü oluştu şok oldum karantinam biter bitmez direkt kan vericem 3 gün sabretmem lazım insallah bu sürecte herşey sağlıkla ilerler🙏🏼
Hadi inşallah güzel haberlerini bekliyoruz ama testte gözüküyor eminim gercekteki hali daha belirgindir 🤲😊🌸

Hadi inşallah güzel haberlerini bekliyoruz ama testte gözüküyor eminim gercekteki hali daha belirgindir 🤲😊🌸
Buradan günü gelince o güzel haberi paylaşacağım inşallah 🥰 ( olumsuz olursa da tabii ki insallah olmaz 🙏🏼) gercek halinde cizgide pembelikte var birazcık ama fotoğraflarda belli değil 😊

Buradan günü gelince o güzel haberi paylaşacağım inşallah 🥰 ( olumsuz olursa da tabii ki insallah olmaz 🙏🏼) gercek halinde cizgide pembelikte var birazcık ama fotoğraflarda belli değil 😊
Ben gördüysem ordaki çizgiyi eminim gözüküyordur büyük ihtimal yeni oluşmuş çok sevindim aksini dusunme yemene icmene dikkat et hayırlı olsun bebişin 😊🌸

Biraz önce test yaptim dayanamadım napim
Tebrikler hayırlı olsun🎉.Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. 4-5 gün bekleyebilirsen kese rahatlıkla görünür diye düşünüyorum. Bana ilk gebeliğimde o şekilde tavsiye etmişlerdi.Ama sakıncası yok tabi, git gel 2 iş olmasın diye. Ben evde test yaptığımda reglim 1 gün gecikmişti. Ona rağmen silik çıkmıştı. Gidip kan verdim o gün yine de tabi. İnsan kan testi yaptırmadan doktora gitmeyi 1 hafta bekleyemez herhalde🥰😎

Kızlarr bu 2 sonuçta bir anormallik var mı sizcee anlayan var mıı

Eklentiler

• C240801F-53B7-492C-BD5A-ABF3B50F53FC.png
    C240801F-53B7-492C-BD5A-ABF3B50F53FC.png
    267,6 KB · Görüntüleme: 73
Kızlar bir tane 5. Gün embriyosunun transfer sonrası 8.günü kanda beta hcg 0 çıktı böyle olup yükselen var mı ? transfer 30 Mart asıl test günü 9 nisan ?

X