Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarr bu 2 sonuçta bir anormallik var mı sizcee anlayan var mıı
Özellikle hamile kadınların doğum sonrasına kadar kedi dışkısından uzak durması ve az pişmiş ya da çiğ et tüketmemeleri gerekmektedir. Toksoplazma (gondii) hamile kadınlarda düşük riskine veya bebeklerde ciddi sağlık sorunlarına neden olabilen bir hastalıktır.
İnternette böyle yazıyor canım bende pek bilmiyorum

Evet bende böyle araştırdım evimde kedi besleyen biriyim o yüzden telaşlandım değerde yükseklik var mı acaba yoksa normal mi diye

Peki buna eşimin ''ne yani çocuğumuz yapay zekalı mı olacak" diye tepki vermesi görüşme yaptık kuzucum tüm tshlilleri burda hazırlayıp reglimin ikinci günü gidiyorum şartlar müsaitse taze transfer yaparız dedi ama doktor öncesinde 1 bucuk ay ilaç tedavisinden yanaymış dolayısıyla biraz daha pahalıya geliyormuş ama olsun eğer olursa dönerim bir bucuk ay sonra tekrar giderim

Ya ben daha once 2 gun kala yapmistim ama net cizgi cikmisti kimyasal gecirmistim simdi bi tereddutte kaldim ama tesekkur ederim o zaman ilaci basabilirim

Bu test bende de var ama ben göremedim gölgeyi. İçtiğim ilacın gebelik kategorisi ne ? C ve b ise sorun olmaz
Apranax ve tansiyon icin ilac alicaktim ama kronik bi durum yok oruc tutuyorum susuzluktan yuksek ihtimalle. Bende negatif dedim ama elimde bakinca bi cizgi goruyodum hafiften artik Allaha emanet varsada yoksada sagolasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…