🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Tüyden olmasa da alerji var mesela sabah uyandığı gibi hapşurmaya başlıyor kaç çeşit alerjisi var hak veriyorum tüye karşı da irkilme geliyor ona 😂1 kezcik bize konuk oldu anne kedimiz eşimin kucağına oturdu o kadar kabul etmesi bile mucize 😂
Belki yavaş yavaş öyle aşar ama işte alerji işte zor canım sen en iyisi uzaktan sev😂 ilaçla falan kontrol edilmiyormu acaba bu alerji

Uyu canım vakit geçsin 😅 şimditrip yap akşama kadar anlasın anladıktan sonra yaparsın şekerpare 😂😂
Ha ha ha 😂😂öyle şekerpare değildi canım o ya :KK70:

Uyudum mu hayırrrrr
Dün akşam çok sıkıştım alelacele başladım şimdi yemek yapmaya 😅

Tiribi sahurda yapınca anladı öptürüp duruyor kendini 😅zorla geliyor öp diye eh azcık öpüyorum çok yüz vermeden anlasın hatasını 😂

Ha ha ha 😂😂öyle şekerpare değildi canım o ya :KK70:

Uyudum mu hayırrrrr
Dün akşam çok sıkıştım alelacele başladım şimdi yemek yapmaya 😅

Tiribi sahurda yapınca anladı öptürüp duruyor kendini 😅zorla geliyor öp diye eh azcık öpüyorum çok yüz vermeden anlasın hatasını 😂
Nasıl şekerpareydi ya kız 😂😂
İkindi vAkti uyumak iyi değil diye biliyorum zaten kuzum Sonra aklıma geldi benimde 😬
Ahahah anlamış demekki o yumuşatmaya çalışıyo 😂😂

Slm bugün yemeğim vardı yanına sadece yaprak sarma ve cacık yaptım
Çamaşır yıkandı astım
Markete gittim
Balkon yıkandı
Ama ev fena durumda yarın iyi bir süpürülüp silinmesi lazım toz falan alınacak
Bugün kimseden ses yok kocalar evde diyemi ne oldu size :KK20:

Slm bugün yemeğim vardı yanına sadece yaprak sarma ve cacık yaptım
Çamaşır yıkandı astım
Markete gittim
Balkon yıkandı
Ama ev fena durumda yarın iyi bir süpürülüp silinmesi lazım toz falan alınacak
Bugün kimseden ses yok kocalar evde diyemi ne oldu size :KK20:
Bugün kk nın tümünde sessizlik var 😅kocalar evde diye herhalde 😁
Ben pek iş yapmadım sen baya yapmışsın maşallah benim balkon da yıkanacak yarın geri dönüşümleri teslim edeyim de öyle yıkayım inşallah
Sarma ımmm afiyet olsun 🥰

Bugün kk nın tümünde sessizlik var 😅kocalar evde diye herhalde 😁
Ben pek iş yapmadım sen baya yapmışsın maşallah benim balkon da yıkanacak yarın geri dönüşümleri teslim edeyim de öyle yıkayım inşallah
Sarma ımmm afiyet olsun 🥰
Saol cnm, yarın sadece yemek yaparım koca süpür sil yapacakmış ben yarın yatış:halay::halay::halay:

Kızlar bazen hızlı bir şekilde toz almak gerekiyor su falan hazırlamadan fısfısla almak için hangi ürünü kullanıyorsunuz

X