🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben de yemek istiyorum ama zalımın kızı 😭😭😭

Neyse bir ara bende yapicam benim zevksiz kocam pek sevmiyor ama bende kim yediyse böyle güzelini yemedim diyor. 2 yil oldu yapmayalı. Aklımda sadece şu 3 lu var
1 bardak ceviz Hindistan cevizi galete unu
Başka da bir şey kalmamış yapmaya yapmaya unutmuşum eğer kıvamı şerbeti güzel olursa tarif at yapım bir ara bari 😏:lülülü:

Ben de yemek istiyorum ama zalımın kızı 😭😭😭

Neyse bir ara bende yapicam benim zevksiz kocam pek sevmiyor ama bende kim yediyse böyle güzelini yemedim diyor. 2 yil oldu yapmayalı. Aklımda sadece şu 3 lu var
1 bardak ceviz Hindistan cevizi galete unu
Başka da bir şey kalmamış yapmaya yapmaya unutmuşum eğer kıvamı şerbeti güzel olursa tarif at yapım bir ara bari 😏:lülülü:
Ben ilk zamanlar muhallebisini güzel yapıyordum ama son birkaç seferdir çok akışkan oluyor neden böyle oluyor bilmiyorum :KK43:

Kızlar acil bişey sorcam. Pirinç koktuğu oluyormu hiç. 2 gün önce migros tan aldık. Yıkadım dolma için Bir koku var gari. Kurt falan da yok. Başına gelen var mı

İBende sabah bütün evi süpürdüm yerleri sildim tozlarıda aldım tuvaleti lavoboyu ovdum duşakabin kaldı bir tek saat iki gibi anneme geldim. Çoluk çocuk oturuyoruz kardeşim de var.

Yemekler hazır
Tatlı da yaptım
Dondurmalı tahinli irmik helvası
Bursa'da ünlü bir helvacı var baya bir şubesi var onun kıvamını tutturana kadar denemelere devam bakalım bu sefer tutacak mı? :KK51:

Eklentiler

• IMG_20210323_184621.jpg
    IMG_20210323_184621.jpg
    115,7 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20210323_183923.jpg
    IMG_20210323_183923.jpg
    133,8 KB · Görüntüleme: 22
X