🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Mutfağımı topladım çayı ocağa koydum
Mutfak dolaplarının altının dışını sildim
Sütün kaymağını süzüp buzluğa süt attım
Akşamdan kuşların ekmeğini ısladım saksılara koydum sabaha ekmekleri hazır bulaşık makinasını birazdan çalıştıracağım oturma odasını salonu mutfağı süpürdüm az önce püff yorulmuşum
Bu akşam koyduğum mutfağın resminden sonra bu sabah ne oldu dersiniz akşamki çayın çöpünü dökmemiştim sabah kahvaltı hazırlarken dökeyim dedim çaydanlığı elime aldığım gibi yere bir düştü 🙊dolabın dışı halı stor perde duvar fayanslar battı öyle bir sıçrama ki anlatamam 😂aman Yarabbi dedim 😁

Bu akşam koyduğum mutfağın resminden sonra bu sabah ne oldu dersiniz akşamki çayın çöpünü dökmemiştim sabah kahvaltı hazırlarken dökeyim dedim çaydanlığı elime aldığım gibi yere bir düştü 🙊dolabın dışı halı stor perde duvar fayanslar battı öyle bir sıçrama ki anlatamam 😂aman Yarabbi dedim 😁
Nazar 🧿🤣

Olacağı varmış 🙂

Akşam yemeğini hazırladım sofrayı kurdum ve babamı bekliyoruz 😎😎sobanın üzerine de çay suyu koydum oh mis💜💜💜💜

Kaç gündür yazamadım kızlar ama değişik bir durum yok aynı her şey çok şükür. Her gün ufak da olsa bir iş yapma olayını oturttum gibi. Böyle daha düzenli oluyor. Bugün evi ayrıntılı süpürüp sildim, bu beni bir süre götürür sanırım☺️
Kitabı da oku oku bitmiyor başka bir kitaba mı geçsem bilemedim, birkaç gün daha şans verir olmazsa başka kitaba geçerim..
can09e can09e mr sonucun iyi çıkmıştır umarım, geçmiş olsun 💐

Kaç gündür yazamadım kızlar ama değişik bir durum yok aynı her şey çok şükür. Her gün ufak da olsa bir iş yapma olayını oturttum gibi. Böyle daha düzenli oluyor. Bugün evi ayrıntılı süpürüp sildim, bu beni bir süre götürür sanırım☺️
Kitabı da oku oku bitmiyor başka bir kitaba mı geçsem bilemedim, birkaç gün daha şans verir olmazsa başka kitaba geçerim..
Ben de hergün ufak ufak yapıyorum çok iyi oluyor dimi 😁

Yok canım daha çıkmadı perşembe çıkıcak rapor.
Teşekkür edeerim🥰😘

X