nihayet hamileyim çok önemli bir ipucu sizlere

kızlar bende mantar enfeksiyonu geçirdim ve bende 6 denememde de hamile kalamadım buda hamile kalmaya engelmi acaba ???? benm bide ilişkide çok sık olmasada ağrım olurdu karnımın içinde basınç oluyordu birde akıntım vardı ben hiç üzerinde durmadım falan bundan 2 hafta önce dr gittim mantar enfeksiyonu varmış ilaç kullanmaya başladım ilişkideki o ağrı basınçta yok şimdi demek ki ondanmış...acaba hamilede ondanmı kalamadım :KK43: bu ay mantar tedavisi görürkende korunmasız ilişkilerm oldu inş. cnm bnmde senin gibi bu enfeksiyon yüzündendir ve inş. sorun tek budur şuanda adetime 13 gün var ve göğüslerim aynı adet dönemindeki gibi çok şiş ve dokununca çok acıyor ama hiç kondurmak istemiyorum hayal kırıklığı çok kötü:KK43:

canım kesinlikle ondandır enfeksiyon olunca olmuyor bu ay olmasada önümüzdeki ay kesin hamilesin bol su iç tamammı canım haberini bekliyoruz........

inş. cnm sağol..sanada hayırlı hamilelik dönemi gecirmen dileğiyle cnm !!!inş. dediğin gibi olur zaten enfeksiyon oluşmasını engellemek için su çok önemli ve bende senin gibi doğru dürüst su içtiğim yok ama tavsiyelerine uyucam tşklerr

X