nihayet hamileyim çok önemli bir ipucu sizlere

mumnes

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
199
36
6 aydır uğraşıyorduk ama malesef olmuyordu eşimden şüphelenmeye beşlamıştımki dün kanda hamile olduğumu öğrendim ve ben 1 ay önce idrar yolu enfeksiyonundan dolayı hastenede yattım aşırı derecede enfeksiyon varmış antibiyotik kullandım antibiyotik bitince üçüncü gün eşimle birlikte olduk ve şimdi hamile olduğumu öğrendim yani:
1-idrar yolları iltihabı gebe kalmayı engelliyor
2- günde 2,5 litre su içmiştim ben hiç su tükatmeyen bir insandım su hayatmış meğerse
3-bir arkadaşım eşinle orgazm olarak birlikte ol demişti ilk 4 ay sadece bebek olsun diye bir görev gibi eşimle birlikte olmuştum ama 2 aydır orgazm olarak eşimle birlikte oldum üçü bir arada olunca ve rabbim isteyince oldu arkadaşlar allah hepinize sağlıklı bebekler versin hepinize çok dua edeceğim ...........

Tebriklerrr canım ...Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah .Darısı başımaa:dance:

tebrik ederim arkadaşım Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla sağsalim kucağına almanı nasip etsin darısı bizlere inşallah

tebrik ederim arkadaşım Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla sağsalim kucağına almanı nasip etsin darısı bizlere inşallaha.s.

bilgiler için sağol canım,
öyle açızki bu konudaki her bilgiye ya bendede iltihap var sanırım idrar yollarımda

bunun belirtileri ney canım bide anlamıyorum idrar yoluyla rahimin ne alaksı var acaba?

tebrik ederim canım. sağlıklı olarak kucağına almak nasip olur inşallah. darısı tüm bekleyenlerin başına.

bilgiler için sağol canım,a.s.:çok üzgünüm:
öyle açızki bu konudaki her bilgiye ya bendede iltihap var sanırım idrar yollarımda :çok üzgünüm:

bunun belirtileri ney canım bide anlamıyorum idrar yoluyla rahimin ne alaksı var acaba?

bilgiler için teşekkürler bebeğin hayırlı olsun sağlıkla alırsın inşallah kucağına.

tebrikler canım
iltihap tedavisinden sonra kolay hamile kalındığını bende duymuştum

arkadaşım tebrikler allah kucagına almayı nasip etsin.
bende idrar yolu enfeksiyonu yok çokda su tüketiyorum malesef 17 aydır olmuyor .
demekki belkide vakti zamanı gelmemiş minigimin

tebrikler Mumnes.sağlıklı bir hamişlik dönemi geçirmeni dilerim.

konyalısın/ hangi hastaneye gidiyorsun yada gideceksin doktorun kim??

6 aydır uğraşıyorduk ama malesef olmuyordu eşimden şüphelenmeye beşlamıştımki dün kanda hamile olduğumu öğrendim ve ben 1 ay önce idrar yolu enfeksiyonundan dolayı hastenede yattım aşırı derecede enfeksiyon varmış antibiyotik kullandım antibiyotik bitince üçüncü gün eşimle birlikte olduk ve şimdi hamile olduğumu öğrendim yani:
1-idrar yolları iltihabı gebe kalmayı engelliyor
2- günde 2,5 litre su içmiştim ben hiç su tükatmeyen bir insandım su hayatmış meğerse
3-bir arkadaşım eşinle orgazm olarak birlikte ol demişti ilk 4 ay sadece bebek olsun diye bir görev gibi eşimle birlikte olmuştum ama 2 aydır orgazm olarak eşimle birlikte oldum üçü bir arada olunca ve rabbim isteyince oldu arkadaşlar allah hepinize sağlıklı bebekler versin hepinize çok dua edeceğim ...........
tebrikler canim allah tamamina erdirsin darisi başima inşallah

Tebrik ederim canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Darısı başımıza

evet, idrar yolları iltihabı hamilelikte bir etken...o yüzden annem vaba sürekli ayaklarını sıcak tut, yoksa çocuğun olmaz derdi....ben de var, bu meret...ama şimdilik hamilelik planım yok..ayrıca görevmiş gibi yapınca olmadığını başkaları da söylemişti...mantıklı açıklaması ne bilmiyorum ama?su yönünden sorun yok, çok su içerim

gözün aydın,Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah :1hug:

inşallah iyi niyetli tavsiyelerin tüm isteyen ve bu sebeplerden hamile kalamayan bayanlara faydalı olur..sağlıklı bir hamilelik diliyorum..ayrıca hamişliği öğrenmeden önce belirti yaşadınmı acaba?bunlarıda paylaşırsan seviniriz :)

tebrikler canım rabbim ağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh darısı başımızaa

çok sevindim. allah tamamına erdirsin. İnş. bizlerinde olur önerilerine kulak vericez.:)

X