Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Ben her zaman aşktan yanayım kuzum. Öyle olmasam bu çocuk odun diyip eniştenle barışmazdım. Ben sevdiğin kişiyle birlikte olmanı isterim. Bu duruma da çok üzülüyorum fakat lanet olsun elimden birşey gelmiyor :84::84::84:

enee deseydin keşke canım ya karısı felan yok muyduuu
bak görüyor musun biliyorlar sen olmadan zor olucağını hiç ses etmiyorlarrr

aynennn
içimde hiç rahat değil böyle birden bırakıp gitmek istemiyorum en azından bayrama kadar kalsam mı ki :26::26: burda ders çalışım bütün gün bari

Son düzenleme:
yaa bende yurtdışında okumayı çok istiyorum ama baya birr zorrr
acıma yok imansızlarda
saddece o yokya dünyada dünya bizim etrafımızda dönmüyo zaman neler unutturmuyo insana be kuzum
ister odun olsun ister kalas sevgiye engel olamaz
aile sorunu ciddi sorun ben ölçtüm tarttım olmaz
gelip bana son kez sorsaydı neden diye anlatırdım ...

Bilmiyorum ya ben hep insanın sevdiğiyle olması taraftarıyım

Canım benim günaydınnn
Dün çıkmam gerekti anca geldim şimdi. Bence önyargılı olma bu kadar sen sevdiğin adamdan baştan vazgeçmişsin ama böyle olmaz ki :26:
aileleri dert edecek ne var kan davalı mısınız aski sinirili olabilirler ama bunun için sevdiğin adamı kaybedip acı çekmeye değer mi yaaa
Bence konuş pişman olma ilerde keşke deme bunun için ilerlet aileleri gerekirse tanıştır ondan sonra bi düşün olucağı varsa olur zaten baktın çok kötü durum bi şekilde aralarını bulmanı tavsiye ederim :26::26:
bu da benim tavsiyem yanlış anlama sakın beni dilvinimm

Naaaaber millleeeeeet

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İyi geceler kuzular :)

Iyi geceleerrrrr :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

belkide cocukluk yaptıgım bilmiyorum ben biraz uzanıyım bünye aglamaya alışık degil gözler şiş ve akşam dışarıdayız

günaydınnnnnn günaydınnnnnnnnn
naberrrr milletttt

iyi çok şükür canısı senden naber naaaapisennnnnn

iyi gibi yaa ne olsun

dün ders çalışmaya başladımm ilk adımıı attım vee testtt de çözdümmm şunu anladım ki en iyi bildiğim konularda bile çok yanlış yapıyorum acilen devam edip kurtarmam lazım uzun zaman oldu çalışmayalı unutmuşum hepp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…