Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

O konuda elimden birşey gelmiyor aşkım malesef :KK14:
anneme dedin annem bi secim yapsan mantık mı kalp mi dedim degişir dedi sagol ya ne kadar yardımcı oldun dedim :KK70:
bakıcam atlatıcam yapcak bişey oyk
eheee bendeee şimciii onu diyordumm aynen şekerimm bende depresyondayımm :99::99::104::104: sen niyee girdinn bacımmm :KK53::KK53:

bilmemm kii ne olcekkkk:emir_bebek::emir_bebek:
benimki cok uzun hikaye bacım
sen anlat benim yazacak halim ok gece falan iyice yazarım okursunuz artık bişey kalmadı ortada zaten:99:

anneme dedin annem bi secim yapsan mantık mı kalp mi dedim degişir dedi sagol ya ne kadar yardımcı oldun dedim :KK70:
bakıcam atlatıcam yapcak bişey oyk

benimki cok uzun hikaye bacım
sen anlat benim yazacak halim ok gece falan iyice yazarım okursunuz artık bişey kalmadı ortada zaten:99:

benim de ne olack :KK47:üniversite tercihleri başladı ne güzel hazırladım şimdi vazgeçtim seneye kadar dayanacam napimm offf bu okul işleri ne zormuşş

ya tercih edeceğim yerle meslek yksek okulydu 2 yıllık bende fakülte de okumak istiyorum 4 yıllık gidip pişman olmaktansa dişimi sıkım 1 sene ne olacak sinir bozucu bişe ama napimm :KK14::KK14::KK14:
Hayırlısı neyse o olsun canım evet eğer senin için daha iyi olacaksa pişman olmayacaksan mutlu olacaksan 1 sene beklemekdn bişi olmaz :KK19:

aa ne diyosunnnn :26::26:
Üzüldüm kuzum yaa ne oldu neden allahım az buz zamanda değil yaaaaa :KK25::KK25::KK25:
bizim 8. sınıftan beri birbirmizdedeydi gönlü
bi o naza cekti bi ben
aslında ben naza cekmedim onun görmediklerini gördüm o aşka inanır sen yanımda ol herseyi aşarız elele der hep
bense öyle olmaz diyorum aileler cok zıt cok ters
biz kavga edersek aileler olur tek sorun bu yani
ama hiç çıkmadık sevgili olmadık zaten benim hiç sevgilim olmadı onunda 1 tane olmuş ama ölmüş kanserden galiba
bana cok baglıydı körü körüne baglandı yapma dedim elimde degil dedi
bende kötü oldum
yani ne ben anlatabilirim ne bu yazdıgım nacizane satırlarım dostum..
ben kesin kararlıyım çıkamayız çünkü sonu evlilik olur bunun eminim adam gibi adamdır ama ailesi cok sorun...
nicoda konusmanız hata ikinizde yıpranıyosunuz dedi bunu biliyodum ama kendime bile itiraf edemez duruma gelmiştim birde benim 12 yıllık çoçukluk arkadasım Ege kanserden vefat edince bana destek oldu bütün ruh halimi yanımda olmadan mesajlarımla anlıyodu içimi okuyodu her defasında ya aynı sarkıyı dinlerdik ya kahve içerdik ya uyuyamazdık vesselam aynı seyi yapardık hepppp habersizce
ben cidden düşündüm gerceklerle yüzleşmeliyim dedim acaba konusmamızın yanlıs oldugunu nasıl ssöylesem nasıl kırmadan anlatsam dedim günlerdir bunu düşünüyorum 6 gündür nico bilir kafasını ütüledim onun hep
galiba hissetti yine içimi okuduuu:KK43:
6 gündür tek kelam yazmadı aramadı mesaj atmadı:KK43::KK43::KK43:
gece sahurda durumuna oldugu kadar olmadıgı kader yazmış ahhh hühüühühühühühhü:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
benim resmen başımdan asagı kaynar sular dökülde buz gibi kaskatı kesildim kanım cekildi yazarken bileee.....

senin ne olduu okul filan varmıı:26::26: unutuyorum hepp :KK1:

kızz ben iştende çıkmadım dahaaa bu adam yine bişe sormadan gitti bende maaşımı aldımm bişe demedim :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: daha buralıyımm ahahahah:KK1::KK1:

enee deseydin keşke canım ya :KK9::KK9: karısı felan yok muyduuu
bak görüyor musun biliyorlar sen olmadan zor olucağını hiç ses etmiyorlarrr :KK24::KK24:

senin ne olduu okul filan varmıı:26::26: unutuyorum hepp :KK1:

kızz ben iştende çıkmadım dahaaa bu adam yine bişe sormadan gitti bende maaşımı aldımm bişe demedim :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: daha buralıyımm ahahahah:KK1::KK1:
ben özel egitim görüyorum tatlım acaba türkiyedeki okulda mı okusam yurtdısındaki mi diye diye kafayı sıyırmıstım bi ara sonunda yurtdısı kazandı :KK70:

bizim 8. sınıftan beri birbirmizdedeydi gönlü
bi o naza cekti bi ben
aslında ben naza cekmedim onun görmediklerini gördüm o aşka inanır sen yanımda ol herseyi aşarız elele der hep
bense öyle olmaz diyorum aileler cok zıt cok ters
biz kavga edersek aileler olur tek sorun bu yani
ama hiç çıkmadık sevgili olmadık zaten benim hiç sevgilim olmadı onunda 1 tane olmuş ama ölmüş kanserden galiba
bana cok baglıydı körü körüne baglandı yapma dedim elimde degil dedi
bende kötü oldum
yani ne ben anlatabilirim ne bu yazdıgım nacizane satırlarım dostum..
ben kesin kararlıyım çıkamayız çünkü sonu evlilik olur bunun eminim adam gibi adamdır ama ailesi cok sorun...
nicoda konusmanız hata ikinizde yıpranıyosunuz dedi bunu biliyodum ama kendime bile itiraf edemez duruma gelmiştim birde benim 12 yıllık çoçukluk arkadasım Ege kanserden vefat edince bana destek oldu bütün ruh halimi yanımda olmadan mesajlarımla anlıyodu içimi okuyodu her defasında ya aynı sarkıyı dinlerdik ya kahve içerdik ya uyuyamazdık vesselam aynı seyi yapardık hepppp habersizce
ben cidden düşündüm gerceklerle yüzleşmeliyim dedim acaba konusmamızın yanlıs oldugunu nasıl ssöylesem nasıl kırmadan anlatsam dedim günlerdir bunu düşünüyorum 6 gündür nico bilir kafasını ütüledim onun hep
galiba hissetti yine içimi okuduuu:KK43:
6 gündür tek kelam yazmadı aramadı mesaj atmadı:KK43::KK43::KK43:
gece sahurda durumuna oldugu kadar olmadıgı kader yazmış ahhh hühüühühühühühhü:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
benim resmen başımdan asagı kaynar sular dökülde buz gibi kaskatı kesildim kanım cekildi yazarken bileee.....

Aşkım, çocuk ilgilenmeyince daha da kıymete bindi. Sende duygularını daha net anladın :26: Aile sorununa keşke elimden birşey gelse ama malesef. Senin ailenle konuşman gerek gerçekten istiyorsan :KK43:

Aşkım, çocuk ilgilenmeyince daha da kıymete bindi. Sende duygularını daha net anladın :26: Aile sorununa keşke elimden birşey gelse ama malesef. Senin ailenle konuşman gerek gerçekten istiyorsan :KK43:
evet istiyorum fakat yapamam evet belki zamanla aşılır ama cok yıpranırız bizim için en hayırlısı bu bence:KK43::KK43::KK43:
davul bile dengi dengine derdi ananem hep mantıgınla hareket et bizim durumumuza düşme derdi ananemi halalarımı ve diger teyzemi baz alaraktan mantıkla karar verdim kalbimi devreye alamam artık....
Egeyi tek basına atlattıysam bunu atlatırım evelallah ve senin desteginle senin sevginlee:KK5:

X