Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Olur olur
Yurt parasıda dahil
Tabi nasıl bir yurtta kaldığı da önemli özel üniversitede okuyanlara devlet yurdu çıkmıyor diye biliyorum bu durumda özel üniversitede kalacak ve 1000 i bile geçebilir
Ben Eskişehir gibi biyerde öğrenciyim 800 rahat gidiyor yani yetmiyor hatta:KK31:

ben yurt parasını dahil etmedim bencede geçer 1000 i de geçer zaten hepsi zengin unisi ya orda okuanları görünce anlıyorum:KK1::KK1::KK1::KK1:

nerde oturduğuna bağlı canım. ama ulaşım zor değil metrobüs var trafik çekmezsin hiç .hmm örneğin sallıyorum kadıköy de otursan aydın üniye gtsen .hadi diyelim yol masrafın 5 tl olsun yemek de 10 tl olsun bu kadar az olmaz tabide:KK70: ona göre düşün ama kitabı var giysisi var o su busu var
Hergn 50kurusa simit alırım ahahah:KK53:
Olur olur
Yurt parasıda dahil
Tabi nasıl bir yurtta kaldığı da önemli özel üniversitede okuyanlara devlet yurdu çıkmıyor diye biliyorum bu durumda özel üniversitede kalacak ve 1000 i bile geçebilir
Ben Eskişehir gibi biyerde öğrenciyim 800 rahat gidiyor yani yetmiyor hatta:KK31:
Yurtta kalmicam dayim orada ilk yil oraya alismak adina onun yaninda kalicam :26:
Maleseeeeeeeeeeeeef:KK31:
Bn bu kadar cok düşünmemstm arkadaşım batmanda okuyo 300 yetiyo üstüne artiyo:KK53: bnde 500 yeter dediydim

Hergn 50kurusa simit alırım ahahah:KK53:

Yurtta kalmicam dayim orada ilk yil oraya alismak adina onun yaninda kalicam :26:

Bn bu kadar cok düşünmemstm arkadaşım batmanda okuyo 300 yetiyo üstüne artiyo:KK53: bnde 500 yeter dediydim

Hmmm dayı ha umarım dayımla yengemle sorunlarımız diye bdv ye konu açmazsın canım:KK31:
Neeeeeeeeeeeey Batmanla İstanbulu nasıl karşılaştırabilirsin yapma etme :KK53:

Nasııııııııııııııl nasıl naaasııııııl nasıl:KK9:

Of kokusu hariç herşeyini beğendim :KK50: Yumuşattı falan ama parfümle yıkamış gibi çok ağır bir koku kaldı saçımda hala var :KK43::KK43::KK43: Öksürüp duruyorum yıkadığımdan beri :18::18::18: Hiç hoş değil bu durum

X