Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Fazla uzakmis ya ucagi iyi arastir otobusle dayanamazsin canim
Ve guneydogudan istanbula fazla dikkatli olmalisin gidersen kimseye guvenme kiz arkadaslarina bile :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Bende korkuyorum zaten çekiniyorum:18::18::18::KK43::KK43::KK43:
günaydın kızlar bugün fazla erken kalktım 10 da :KK70: dün 2 de uyanmıştım :KK9::KK9::KK9::KK9:

ben 8 de uayndım :KK53::KK53::KK53: dün 3 te uyanmıştım:KK14: gerçi oruçlu değilim reglim:KK23::KK23::KK23:

Bende korkuyorum zaten çekiniyorum:18::18::18::KK43::KK43::KK43:

ben 8 de uayndım :KK53::KK53::KK53: dün 3 te uyanmıştım:KK14: gerçi oruçlu değilim reglim:KK23::KK23::KK23:

Canim radyoloji sadece istanbulda mi var size yakin illerin ozellerini arastirsana mesela gaziantepte iki tane ozel univ. Var onlarda yok mu radyoloji

Canim radyoloji sadece istanbulda mi var size yakin illerin ozellerini arastirsana mesela gaziantepte iki tane ozel univ. Var onlarda yok mu radyoloji

Araştırdım abla puanımın yettiği 4 5 üniv istanbulda var sadece:KK14:
Çok mu zor olucak benim için:KK43:

Ablaa deme kendimi buyuk zannediyorum :KK1:
Ozelden yaz bakim puanini bende bakarim pcye gecince istersen
:KK53: demeyince tuhaf hissediyorum :26::KK53:
Yazdım çok düşük :KK30:17: gerçi ben sayısalcı değildim sayısaldan tercih vericeğimi bilsem fizik kimya çözerdim
aman pericim ist ne gerek var hem pahalı hem zor şehir ya
hasan kalyoncu uni falan bak

Önlisans yok ki orda :KK5:
Lcw yada defacto gibi yerlerde çalışırım falan diye de düşünüyodum :26::KK5:

Yazdım çok düşük :KK30:17: gerçi ben sayısalcı değildim sayısaldan tercih vericeğimi bilsem fizik kimya çözerdim

Ee sayisalci degilsen neden tm puanlarinla tercih yapmiyorsun canim

hem çalışıp hem okucan he baya zor ama hangi uni düşündün ist de

Ee sayisalci degilsen neden tm puanlarinla tercih yapmiyorsun canim
özelde bütün puanları yazdım,diğerleri düşük :KK5:
hem çalışıp hem okucan he baya zor ama hangi uni düşündün ist de

nişantaşı acıbadem aydın :26::26: Eğer çok masraflı olursa çalışırım en azından kendi harçlığımın bir kısmını çıkarırım gerisini yine ailem yollar:26::KK5:

nişantaşı acıbadem aydın :26::26: Eğer çok masraflı olursa çalışırım en azından kendi harçlığımın bir kısmını çıkarırım gerisini yine ailem yollar:26::KK5:

Canim puan degil siralaman onemli biliyosun dimi
Simdi bide bana tum puan turlerinde okul puani eklenince kac bininci oldugunu yaz bakalim.:)

hepside avrupa yakasında bunların.. baya masraf olacak evet canım..ya önlisans a başka yeten yer yok mu devlet

hepside avrupa yakasında bunların.. baya masraf olacak evet canım..ya önlisans a başka yeten yer yok mu devlet

Devlet ünivleri hep sağlığa öncelik veriyor bana gelme şansı 0.:KK43:
Ulaşım falan zor mu olur :26: Mesela sadece benim aylık harçlığım ne kadar yeter :26: ulaşım yemek falan dahil :26:

Devlet ünivleri hep sağlığa öncelik veriyor bana gelme şansı 0.:KK43:
Ulaşım falan zor mu olur :26: Mesela sadece benim aylık harçlığım ne kadar yeter :26: ulaşım yemek falan dahil :26:

nerde oturduğuna bağlı canım. ama ulaşım zor değil metrobüs var trafik çekmezsin hiç .hmm örneğin sallıyorum kadıköy de otursan aydın üniye gtsen .hadi diyelim yol masrafın 5 tl olsun yemek de 10 tl olsun bu kadar az olmaz tabide:KK70: ona göre düşün ama kitabı var giysisi var o su busu var

esmila yok o kadar olur mu ki yurt parası dahil diyorsan olur da

Olur olur
Yurt parasıda dahil
Tabi nasıl bir yurtta kaldığı da önemli özel üniversitede okuyanlara devlet yurdu çıkmıyor diye biliyorum bu durumda özel üniversitede kalacak ve 1000 i bile geçebilir
Ben Eskişehir gibi biyerde öğrenciyim 800 rahat gidiyor yani yetmiyor hatta:KK31:

X