Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Ben kokusu için değil de kimyasalla saçımı yıpratmamak için yakıyorum bir de kırmızı bana yakışıyor uçlarına ve perçeme yaktım komple yakmam zaten :KK49:
ben 2 kez yapmıştım 2. yapışımda kızıl oldu hele güneşe çıkınca
bendemi yapsam :KK51::KK28:
ben saçlarım dökülüyor diye yapmıştım bide inceydi :KK14:

ben 2 kez yapmıştım 2. yapışımda kızıl oldu hele güneşe çıkınca
bendemi yapsam :KK51::KK28:
ben saçlarım dökülüyor diye yapmıştım bide inceydi :KK14:

Benimki de ince ve dökülüyor :KK34::mad:
Ben sırf renk ve doğal olduğu için yakıyorum :KK55: Bu 2. yakışım :KK70: Gübeşte süper oluyor :KK59:

:KK14: dökülmemesi için ve kalışlaşması için ne yapıyorsun canım sen

parlıyor resmen güneşte :KK70:

Valla saç bakım yağım var onu denedim geçen 1. deneyişimdi pek anlayamadım ama. Sonra kimyasal boya sürmüyorum. Çok ısıya maruz tutmuyorum düzleştirici, maşa vb. Ama yine de kimyasal şampuanlar mahvediyor :mad: Otacı-Sarımsaklıya geçeceğim :KK28: O da bitkisel gerçi sertleştiriyor ama napalım :KK58:

Valla saç bakım yağım var onu denedim geçen 1. deneyişimdi pek anlayamadım ama. Sonra kimyasal boya sürmüyorum. Çok ısıya maruz tutmuyorum düzleştirici, maşa vb. Ama yine de kimyasal şampuanlar mahvediyor :mad: Otacı-Sarımsaklıya geçeceğim :KK28: O da bitkisel gerçi sertleştiriyor ama napalım :KK58:
ben öyle maşa düzleştirici kullanmıyorum düzleştirici ayda 1 yada 2 oda istersem saçlarım hep bağlı benim kapalı olduğum için
önceden de saçlarım çok ve kalındı :KK61::KK61::KK61:
bende sabun kullanıyorum bu kullandığım dökülmeyi kesiyormuş :KK57:

ben öyle maşa düzleştirici kullanmıyorum düzleştirici ayda 1 yada 2 oda istersem saçlarım hep bağlı benim kapalı olduğum için
önceden de saçlarım çok ve kalındı :KK61::KK61::KK61:
bende sabun kullanıyorum bu kullandığım dökülmeyi kesiyormuş :KK57:

Sabunlar sert yapıyor ama bilemiyorum ki

onun resmini atarmısın bana :KK70:

Al canım

otaci_naturway_sarimsakli_sampuan_40175_1.jpg

X