Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Sağol canımm
Aslında zor değil ben yıkıyorum kendiliğinden kuruyor geziyorum öyle :26:
Kız kardeşlerimin biri tam kıvırcık bizde o da çok seviyor kıvırcık saçııı

Seninde maşallahın var cidden çok güzelsin allah kıymetini bilen birini çıkartsın karşınaaa

Senin saçlarında müthiş. Kremle şekillendirici falan kullanıyor musun ? Kullanmıyorsan kullan derim , saçına da hiç düzleştirme .. yıranmasın..

Sağol canım sana da maşallah hayatımda biri var bak tickerda yazıyor 4 sene .. Matias diye (=

Sağol canımm
hiç kullanmıyorum desem ağırlaştırıyor saçlarımı çok yıprattı kremler zaten zeytinyağı ile maske yapıyorum genelde :26:
enemm farketmemişim valla Maşallah canım Maşallahhh bizimde 4 dolucak inşallahh :26::26:

Sadece uçlarına uygularsan ne zararı olabilir ki canım ?
Size de maşallah =)

Öf bazen bende öyle salak oluyorum ki bi köşeye geçip utanmak istiyorum

işlemmm tamamdırrr

Ben de öyleyim , bazen banada geliyorlar ne dediğimi bilmiyorum gel birlikte çekilelim köşeyeeeeeeeeeee

İçimden geldi en son çok utandığım şeyi anlatacam
Oturuyoruz ikimizde instagrama girdim bakındım sonra kendi instagram hesabımdan benimkinin profiline tıkladım o sırada araya laf karıştı geri döndüm telefona (o sırada ne hikmetse telefon benim ama hesabı onun hesabı sandım yani instagrama ondan girişli sandım telefon onun sandım ) bi bakayım bakayım benimkini kimler takip ediyo dedim onu takip edenlere tıkladım.Aaaaaaaa bir de ne göreyim onu takip edenleri benimki takip etmiyo(ben öyle sanmışım) aa dedim ayıp olur dur benimkide onları takip etsin dedim hepsini takip etmeye bastım telefonu bıraktım köşeye.1 saat sonra yine telefonu elime aldım instagramı açtım anam birde ne göreyim tanımadığım herifler anasayfamda fink atıyo
Yaa dedim bu kim bee hakan bilmemne
O AN KAFAMDA ÖYLE BİR ŞİMŞEK ÇAKTI Kİ Kulaklarım yanaklarım yandı
Laaaaaaan dedim ben ne yaptım inanmıyorum.Meğer o benim hesabımmış elin adamlarına kendimden takip etmişim
Benimkine anlattım durumu salakmısın ver şu telefonu dedi bütün takipleri geri çekti.Ama biri vardı ki sadece o izin verirse ben onu takip edebiliyordum garibim o da izin vermiş üstüne beni takip etmek istemiş neyse ki onla tanışıyordukta sorun çıkmadı ama öbür adamlar ne düşündü bilmiyorum
Çok fena salak hissetmiştim o gün ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…