Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

O zaman düşünmene bile gerek yok. Sen huzursuzsan verdikleri para yerin dibine batsın.

parayı düşünmüyorum canım 3 kuruş için kendimi hırpaladığıma değmez.
Ama 3 yıllık bir sözleşme imzaladım , sözleşme bitmeden istifa verince onların benden tazminat alma yada istifamı kabul etmeme durumları olailir diye düşünüyorum akşamdan beri deli gibi araştırıyorum ne yapabileceğimi

Hukuk bilgisi olan birine danışabilirsin kuzum. :26: Gerçi benim abimde avukat ama :26:

aaa ciddi misin nicom ya
Abine sorsak

Canım sormasına sorardım fakat abim bazı hukuk dallarını sevmiyor. şu an icra işlerine gidiyor. tazminat hakkı falan hangi hukuk alanına giriyor bilsem İş hukuku falandır muhtemelen Abimde onu sevmiyor sanırım. Her kolla ilgilenmiyor abim... Ya da bir sigortacıyla görüşebilirsin. Alabilir miyim diye. Bu konuya bakan bir kurum vardı ama neresi :26:

Anladım tatlım , tazminat talep etmiyorum.
Edecek olsam direkt bir avukata giderim zaten çünkü aylardır fazla fazla çalıştırıldım.
Bunu her türlü kanıtlayabilirim , ama ne uğraşmak nede daha fazla muhattap olmak istiyorum.
İşe başladığım gibi medenice ayrılmak en güzeli olur sonuçta dünya küçük :26:

Tabiki öyle kuzum ama sözleşmeyi fesh eden durumlar var. Bende iş hukuku dersi gördüm. İşçinin sözleşmeyi fesh edebilmesi için haklı nedenleri olması gerekiyor. Hukuki yolla sözleşmeni kanıt göstererek fesh edebilirsin. Bu durumda da istifanı kabul etmek zorunda kalırlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…