Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

aman nicocum öpüşün barışın hayat birbirimizi kırmak üzülmek için çok kısa .
Birgün böyle küçücük şeyler birikip kocaman oluyor o zamanda iş işten geçiyor işte.
Sorunlarınızı telefonda değilde karşılıklı oturup konuşarak çözmeye çalışın kesinlikle işe yarayacaktır

Mathi biz bunları yüzyüze de konuştuk ama ama ıı ıh düzelmek istemeyene ben ne yapabilirim :KK50::KK50:

kuzum bende yanlış biliyo olabilirim :KK9: çevremde düzensizlik çeken çokta ondan öyle dedim di :) şimdi nasılsın bakalım :)

oho daha yüksek lisansı var doktorası var var da var :) hangi bölüm peki canım?

hmmm anladım canım :KK12: yakın bölgelerdeyiz :) bir tanıdık daha var ayrı topiklerdesiniz ama :)

süpermiş ya anneni tebrik ederim ozaman:KK52: bizim evde de o şenliği ben yaparım :) iyiyim çok şükür napayım ben izinliyim ya 4gündür :)) oruçla aram iyiydi nasıl olsun bu sıcaklarda :KK53::KK53: sen nasılsın canım?
İktisat canim :KK1:
Bela okumak istemiyorum o zaten bulmuş belasını ..
Uzunca bir süre sonra yolda karşılştık faceden ekledi daha sonra ertesi gün mesaj attı siliyorum seni yanlış anlama hergün ne yapmışsın nereye gitmişsin kiminle berabersin diye girip bakmaktan kendimi kaybediyorum vs. vs..
Sildi beni , hiç cevap vermedim.
Whatsapp durumumda kalp yüzük falan vardı , nişanlanıyomuşsun diye yıktı ortalığı aradı beni :KK53:
İş yerime kadar geldi kapının önüne çık diye diretti çıkmadım bulaşmak uğraşmak istemiyorum tam güvenliğe haber verecekken tesadüf abim geldi yanıma sanırım abimi görmüş olaysız çekti gitti.
O günden sonra hasta oldum üzüntümden , hemen numaramı değiştirdim :KK31:
Allah beni böyle bir insandan koruduğu için şükrediyorum :KK50:
Ooof takintili sey. İyiki bitmis canim

Ya ne bileyim hep uyardığım konular ama tak etti demek ki artık :KK19:

anladım canım düzelir dicemde nasıl biri tanımıyorum ki :44: hem enişte beyi hiçte söylemedin bile:KK19:

İktisat canim :KK1:

Ooof takintili sey. İyiki bitmis canim

daha yolun uzun canım keyfine bak öğrenciliğin :) zaten öğrencilikten sonra aile yanına dönmek isteyeni hiç duymadım :KK52:

$süs 1.jpg

Kızlar ewe bunlardan yaptırıyom güzel mii:KK53:

X