Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Benim bildiğim çoğu insanda var o sancı. Düzenli düzensiz olmasıyla ilgili değil ama yanlış mı biliyorum :26:

kuzum bende yanlış biliyo olabilirim :KK9: çevremde düzensizlik çeken çokta ondan öyle dedim di :) şimdi nasılsın bakalım :)

oho daha yüksek lisansı var doktorası var var da var :) hangi bölüm peki canım?

Kurtköyde bende canımm :KK55::KK55: :KK16::KK16:

hmmm anladım canım :KK12: yakın bölgelerdeyiz :) bir tanıdık daha var ayrı topiklerdesiniz ama :)

hiii pot kırmısım yalamaca ahahahahhahahahaha :KK60: :KK60:
evet yakalamacaa :KK1:
annem bize pek ayak uydurur bi durgun olalım senliğiyle güldürür bizi:KK52::KK52::KK52:
sen nasılsın neler yapıyosun nasıl geciyo orucc:KK31:

süpermiş ya anneni tebrik ederim ozaman:KK52: bizim evde de o şenliği ben yaparım :) iyiyim çok şükür napayım ben izinliyim ya 4gündür :)) oruçla aram iyiydi nasıl olsun bu sıcaklarda :KK53::KK53: sen nasılsın canım?

Hala bu ex senin peşinde mi koşuyor yuh be..

Bela okumak istemiyorum o zaten bulmuş belasını ..
Uzunca bir süre sonra yolda karşılştık faceden ekledi daha sonra ertesi gün mesaj attı siliyorum seni yanlış anlama hergün ne yapmışsın nereye gitmişsin kiminle berabersin diye girip bakmaktan kendimi kaybediyorum vs. vs..
Sildi beni , hiç cevap vermedim.
Whatsapp durumumda kalp yüzük falan vardı , nişanlanıyomuşsun diye yıktı ortalığı aradı beni :KK53:
İş yerime kadar geldi kapının önüne çık diye diretti çıkmadım bulaşmak uğraşmak istemiyorum tam güvenliğe haber verecekken tesadüf abim geldi yanıma sanırım abimi görmüş olaysız çekti gitti.
O günden sonra hasta oldum üzüntümden , hemen numaramı değiştirdim :KK31:
Allah beni böyle bir insandan koruduğu için şükrediyorum :KK50:

Bela okumak istemiyorum o zaten bulmuş belasını ..
Uzunca bir süre sonra yolda karşılştık faceden ekledi daha sonra ertesi gün mesaj attı siliyorum seni yanlış anlama hergün ne yapmışsın nereye gitmişsin kiminle berabersin diye girip bakmaktan kendimi kaybediyorum vs. vs..
Sildi beni , hiç cevap vermedim.
Whatsapp durumumda kalp yüzük falan vardı , nişanlanıyomuşsun diye yıktı ortalığı aradı beni :KK53:
İş yerime kadar geldi kapının önüne çık diye diretti çıkmadım bulaşmak uğraşmak istemiyorum tam güvenliğe haber verecekken tesadüf abim geldi yanıma sanırım abimi görmüş olaysız çekti gitti.
O günden sonra hasta oldum üzüntümden , hemen numaramı değiştirdim :KK31:
Allah beni böyle bir insandan koruduğu için şükrediyorum :KK50:

Şimdi mi dank etmiş kafasına ? Bir sene geçti..
Ayrı kalınca değerini anlıyor bu .

X