Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Zaten büyütme kısmı sonrasında canım çok normal :26: Kendini bir alıştırman gerekecek o duruma eğer hamileysen :emir_bebek:
işte ilişki sürecimiz ve yaşadıklarımız normal mi ? hamileliğe olası sağlıyor mu ? kafamdaki sorular yok olsa bu belirsizlik bi gitse ona göre hareket etcem de olmuyor işte

Millet olsun diye kendini yırtıyor canım istemeyenin de pat diye oluveriyor canım hayatın cilvesi bu demek ki. O zaman inşallah zamansız kalmazsın zorlanacaksan :26:
ay aynen ya şöyle forumdaki topiklere bi bakıyorum olmasını isteyip bekleyenleri görünce bol dua ediyorum onlara istedikleri zamanda sağlıkla versin rabbim die ..istemeyenlerde hep böyle benim gibi kasımkasım kasılır :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

İşte daha çözemedim hareketli nasıl yapılır bilmiyorum,eylül biliyo görsel anlamdada gösterdi fotoğrafını çekip ama
ben yapamadımm :26:

Normal hareketli bir resmin urlsini kopyalayıp ya da bilgisayara kaydedip o profil kısmına yüklersen olması gerek diye düşünüyorum ama yüklenen yeri görmeden de net birşey diyemiyorum :44:

ay aynen ya şöyle forumdaki topiklere bi bakıyorum olmasını isteyip bekleyenleri görünce bol dua ediyorum onlara istedikleri zamanda sağlıkla versin rabbim die ..istemeyenlerde hep böyle benim gibi kasımkasım kasılır :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Evet, işte hayatın cilvesi. Ben bekarım ama bebiş çok severim. Zamansız bile olsa istememezlik yapmam heralde. Ben istemesem bile erkek arkadaşımı tanıyorum asla zarar vermeme izin vermez heralde :KK53:

evet az önce muhabbete bi girdik sonra gitti nereye gittin esessssssss

Gelir şimdi :KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, işte hayatın cilvesi. Ben bekarım ama bebiş çok severim. Zamansız bile olsa istememezlik yapmam heralde. Ben istemesem bile erkek arkadaşımı tanıyorum asla zarar vermeme izin vermez heralde :KK53:

Gelir şimdi :KK1:
benim eşimde izin vermez zaten bende istemem hamileysemde artık napalım başa gelen çekilir
gelmiş görünüyor ama :KK1:

eşim çok istiyor aslında bende istiyorum fakat planladığımız zaman değil
ayrıca sen şimdi daha iyi bilirsin ;
reglimin bitişinin 4. gününde olan oldu hemen wc ye gittim idrarla attım bi kısmını ilişkiden 35-40 dk sonrada ella diye bi ilaç var ertesi gün hapı onu içtim olmaması için herşeyi yapmışım aslında ama bilmiyorum işte endişem gitmiyo:KK14:

hayırlısı olsun sıkma canını fıstığımmmmm :KK24:
Allah herkesin gönlüne göre versinnnnnnnn :KK55:

hayırlısı olsun sıkma canını fıstığımmmmm :KK24:
Allah herkesin gönlüne göre versinnnnnnnn :KK55:
amin canım inşalla
sen bilirsin diye sana sorayım bi reglimin bitişinin 4. günüydü hemen wc ye gittim idrarla attım bi kısmını ilişkiden 35-40 dk sonrada ella diye bi ilaç var ertesi gün hapı onu içtim 3 kat daha etkiliymiş güya.. olmaması için herşeyi yapmışım aslında ama ne bileyim işte korkuyorum

amin canım inşalla
sen bilirsin diye sana sorayım bi reglimin bitişinin 4. günüydü hemen wc ye gittim idrarla attım bi kısmını ilişkiden 35-40 dk sonrada ella diye bi ilaç var ertesi gün hapı onu içtim 3 kat daha etkiliymiş güya.. olmaması için herşeyi yapmışım aslında ama ne bileyim işte korkuyorum

korkulacak birsey yok .. :KK31:

X