Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Aminn cnmmmmmmmm :KK16:
2 yıl bizde istemedik,ahh ahh kafamm :2::2::2:
eşim çok istiyor aslında bende istiyorum fakat planladığımız zaman değil
ayrıca sen şimdi daha iyi bilirsin ;
reglimin bitişinin 4. gününde olan oldu hemen wc ye gittim idrarla attım bi kısmını ilişkiden 35-40 dk sonrada ella diye bi ilaç var ertesi gün hapı onu içtim olmaması için herşeyi yapmışım aslında ama bilmiyorum işte endişem gitmiyo:KK14:

eşim çok istiyor aslında bende istiyorum fakat planladığımız zaman değil
ayrıca sen şimdi daha iyi bilirsin ;
reglimin bitişinin 4. gününde olan oldu hemen wc ye gittim idrarla attım bi kısmını ilişkiden 35-40 dk sonrada ella diye bi ilaç var ertesi gün hapı onu içtim olmaması için herşeyi yapmışım aslında ama bilmiyorum işte endişem gitmiyo:KK14:

Olan oldu diyince sanki cinayet çıkmış gibi bahsettin canım :KK1::KK1::KK1: İstemediğin zamana denk gelmiş demek ki :26:

İlkte bir garipserdin ama sonrasında alışırsın canım can sonuçta :KK16::emir_bebek:

Ben pro değilim canım oralarını bilmiyorum ama olsam oraları da çözerdim :KK53: Baktım mavi dediğin gibi :KK31:

Ewet beğenmedin mi la bişi de aaa biliyoz mavi olduğunu kendim yaptımm :KK9:

Son düzenleme:
sanırım tek sorunum o an şey olurdu,
hamilelik sürecini düşünme doğum ve sonrasını düşünmek olurdu
çocuğa bakma büyütme sorumluluğu falan gözüme gelmezdi

Zaten büyütme kısmı sonrasında canım çok normal :26: Kendini bir alıştırman gerekecek o duruma eğer hamileysen :emir_bebek:

Ewet beğenmedin mi la bişi de aaa biliyoz mavi olduğunu kendim yaptımm :KK9:

Ya sade geldi ne bileyim. Senin zevkin. Biraz daha hareketli birşeyler yapabilirsin. :26:

Zaten büyütme kısmı sonrasında canım çok normal :26: Kendini bir alıştırman gerekecek o duruma eğer hamileysen :emir_bebek:

Ya sade geldi ne bileyim. Senin zevkin. Biraz daha hareketli birşeyler yapabilirsin. :26:

İşte daha çözemedim hareketli nasıl yapılır bilmiyorum,eylül biliyo görsel anlamdada gösterdi fotoğrafını çekip ama
ben yapamadımm :26:

X